Bajeczne baby shower Joanny Krupy [ZDJĘCIA]

2019-08-24 8:00 INO
Joanna Krupa
Autor: Akpa Joanna Krupa

Joanna Krupa (40 l.) już niebawem zostanie mamą. Modelka i prowadząca program "Top Model" zorganizowała baby shower w Warszawie. Zobaczcie zdjęcia!

W piątek w Warszawie odbyło się baby shower Joanny Krupy. Gwiazda TVN na uroczystość zaprosiła swoich przyjaciół. Pojawili się m.in. Joanna Jabłczyńska, Jakub Kosel, Anna Puślecka czy Agnieszka Jastrzębska. Impreza odbyła się w jednej z ulubionych restauracji modelki, czyli Flaming & Co. O tej wyjątkowej imprezie poinformowała w sieci Joanna Jabłczyńska (34 l.). Aktorka znana z "Na Wspólnej" pochwaliła się wspólnym zdjęciem z przyszłą mamą i napisała: - Przyznam, że czekałam na ten wieczór 💕 Dziękuję @joannakrupa, że mogę być częścią kolejnego pięknego i ważnego wydarzenia w Waszym życiu 💕. Warto przypomnieć, że Jabłczyńska jest bardzo ważną osobą w życiu Krupy. To ona była świadkiem na jej ślubie.

Co ciekawe, gwiazda TVN urządziła baby shower w bardzo bezpiecznej kolorystyce. Nadal zatem nie wiadomo, jakiej płci będzie maleństwo.

Trzy baby shower Joanny Krupy

Joanna Krupa postanowiła zorganizować aż trzy przyjęcia baby shower. Pierwsze odbyło się w Los Angeles, w towarzystwie koleżanek. Drugi miał mieć miejsce w Chicago, a trzeci w Polsce.