Kurdej-Szatan na scenie w 9. miesiącu ciąży. Tak wspiera męża [ZDJĘCIA]

2020-08-11 7:40 DECK
Ten Rafał to istny szatan!
Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPEREXPRESS Ten Rafał to istny szatan!

Ależ to był koncert! Rafał Szatan (32 l.) ze swoim zespołem szalał na scenie, a towarzyszyła mu na niej dzielna żona, która mimo 9. miesiąca ciąży śpiewała mu chórki. Basia Kurdej-Szatan (35 l.) jest dumna, że dała radę, jednak ma problemy z oddychaniem! Wszystko przez pomoc mężowi podczas koncertu. Śpiewanie, to ciężki kawałek chleba! – Trochę szybciej się męczę, ale na koncercie było OK – mówi nam.

Dla Rafała Szatana to było wielkie wydarzenie – razem z zespołem zagrał koncert w popularnym warszawskim lokalu BARdzo Bardzo. Radość była tym większa, że na scenie towarzyszyli mu ukochana żona, jej siostra oraz szwagier...

Zagraliśmy pierwszy raz po półrocznej przerwie, niebyciu na scenie i niepracowania w zawodzie. Rafał trochę się stresował. Razem z mężem mojej siostry, który gra na pianie, byli mocno przejęci – zdradza nam Basia.

Zobacz także: Ciężarna Kurdej-Szatan w JAPONKACH i OBCISŁYCH spodniach w upalny dzień! [GALERIA]

Wszystko jednak poszło po ich myśli.

– Mój mąż to istny szatan na scenie, potwierdzam! Dał naprawdę świetny koncert. My byłyśmy z siostrą w chórkach. Uwielbiam to robić! – mówi nam Basia.

– Cieszyłam się, że w moim ciążowym stanie nie gram spektaklu, w którym gram wiodącą postać, ani nie muszę śpiewać głównych piosenek. Nie ukrywam, że trochę szybciej się męczę. Mam momenty, że trudniej mi się oddycha, muszę się bardziej dotlenić. Ale ze śpiewaniem na szczęście nie jest źle – mówi nam.

Koncert Rafała Szatana

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze