Beata Kozidrak kręci z dużo młodszym aktorem! Szokujące wideo. Kim jest gwiazdor "BrzydUli"?

2021-05-04 10:52 likp
Beata Kozidrak
Autor: Akpa Beata Kozidrak

Beata Kozidrak ma za sobą trudny czas. Przez lata była szczęśliwą żoną Andrzeja Pietrasa i wydawało się, że ich związek będzie trwać wiecznie. Tak się jednak nie stało - para się rozwiodła się w 2016 roku. Niedawno Beata Kozidrak opisała wstrząsające kulisy rozstania z mężem w książce "Beata. Gorąca krew". Wokalistka Bajmu na szczęście nie ma problemów w życiu zawodowym i cały czas jest aktywna artystycznie. Właśnie okazało się, że Beata Kozidrak kręci z dużo młodszym znanym aktorem! Chodzi o Łukasza Simlata, znanego m.in. z filmów "Boże Ciało" czy "Amok", a także z serialu "BrzydUla". Piosenkarka i aktor kręcą razem... teledysk! Szokujące wideo już trafiło już do sieci. Kim jest gwiazdor "BrzydUli" w nowym teledysku Beaty Kozidrak?

Beata Kozidrak powraca w wielkim stylu! Tym razem, w dniu swoich 61. urodzin, zaprezentowała fragment teledysku do swojego najnowszego utworu "Gambit", który jednocześnie jest zapowiedzią czwartej już solowej płyty wokalistki Bajmu. Wielkim atutem nagrania jest udział w nim Łukasza Simlata. Charakterystyczny aktor wcielił się w rolę dilera... pocztowych znaczków! W teledysku z udziałem gwiazdora "BrzydUli" i ubranej na żólto-czarno Beaty Kozidrak wyczuwa się jakąś niepokojącą mroczną, ale intrygującą zarazem, atmosferę. Urodziny Beaty Kozidrak są niezwykłe nie tylko z powodu nowego teledysku z Łukaszem Simlatem. Do księgarń właśnie trafiła jej burzliwa autobiografia. Nie brakuje w niej trudnych wątków dotyczących rozpadu związku z Andrzejem Pietrasem. "Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem" - czytamy w poruszającej lekturze (PISALIŚMY O TYM TUTAJ). 

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Bartosiewicz prawie umarła! Stał się cud. Tak teraz wygląda piosenkarka [Zdjęcia]

Beata Kozidrak nie kryje swojej radości z powodu. "Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w swoje urodziny mogę dać Wam to nad czym pracowałam przez ostatni rok i włożyłam dużo serca. Dziś do sklepów trafiła moja książka. Bardzo osobista... Ale również premierę ma mój nowy singiel GAMBIT i teledysk, który ma głęboki przekaz. Czekam na Wasze reakcje. To są dla mnie wyjątkowe urodziny!" - podkreśliła na Instagramie wokalistka Bajmu.

CZYTAJ TAKŻE: Po sieci krąży zdjęcie Julii Wieniawy z czasów szkolnych! Szokujący widok. Aż nie chce się wierzyć

Beata Kozidrak kręci z Łukaszem Simlatem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze