Beata Kozidrak pisze książkę. Opisze w niej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem

2020-04-10 5:07 dav

​Beata Kozidrak (60 l.) znalazła sposób na kwarantannę. Piosenkarka postanowiła wrócić do pisania książki w której opisze swoje życie. Nie zabraknie oczywiście wątku o miłości i małżeństwie z Andrzejem Pietrasem (66 l.). Pikanterii dodaje fakt, że para zakończyła swój związek po 37. wspólnych latach. To będzie prawdziwy hit!

O swoich literackich planach wokalistka Bajmu mówiła nam kilka lat temu, jeszcze podczas rozwodu. "Chciałabym napisać książkę. Bazowałaby ona na moim życiu i doświadczeniu jako kobiety. To będzie mądra książka, która mogłaby pomóc wielu kobietom" - zdradziła. Niestety z powodów licznych zobowiązań zawodowych, odłożyła książkę na bok. Teraz ma czas, by ją dokończyć. - Piszę książkę. Nie miałam czasu do tej pory tego zrobić (…) To będzie fabuła połączona z biografią. Taki trochę inny pomysł. Na pewno będzie w niej dużo wątków osobistych o których nikt nie czytał, a to wszystko wyjdzie spod mojej ręki - powiedziała w player.pl. - Decydując się na taki zabieg, Beata będzie mogła przemycić bolesne fakty ze swojego życia, nie zdradzając czy to prawda, czy fikcja literacka. Chodzi głównie o jej męża... - zdradza nam znajoma artystki.
Biorąc pod uwagę jak pełne wzlotów i upadków było małżeństwo Kozidrak i Pietrasa, możemy spodziewać się, że będziemy czytać to z wypiekami na twarzy.

Super Raport 9 IV (goście: Krzysztof Śmiszek, Marek Zuber)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.