Tak bliscy opłakują Piotra Woźniaka-Staraka. Motorówką na grób. Biesiada pod mogiłą. ZDJĘCIA

2020-08-19 8:17 dav
Opłakują Piotra w rok po tragedii
Autor: ADAMOS Opłakują Piotra w rok po tragedii

To był wyjątkowo trudny dzień dla bliskich Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). W pierwszą rocznicę śmierci młodego milionera do ukochanej przez niego Fuledy zjechali rodzina i przyjaciele, by uczcić jego pamięć. Mogiłę przystrojono biało-fioletowymi kwiatami i lampionami. Pod rezydencją ustawiono biesiadne stoły, przy których wszyscy wspominali – jak o nim mówili – Piotrusia.

Pierwsi goście zjawili się w Fuledzie już w poniedziałek wieczorem. Kolejni przylatywali prywatnymi helikopterami we wtorek w ciągu dnia. Wśród nich znaleźli się m.in. Maja Sablewska (40 l.) z Wojciechem Mazolewskim (44 l.), była też Zosia Ślotała (31 l.). Wśród gości wypatrzyliśmy ponadto Mirosława S. – wujek Piotra, który oczekuje na wyrok w związku z pochówkiem producenta.

Przeczytaj więcej: Pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Co dziś wiemy o wypadku?

– Na grobie Piotra został złożony piękny wieniec. Wokół ustawiono krzesła. Chwilę przed godziną 15 na stołach ustawionych obok willi pojawiła się zastawa – usłyszeliśmy od uczestnika rocznicowego spotkania.
Mogiła Piotra robiła wrażenie. Wokół ogromnego kamienia z wyrytymi napisami znalazło się mnóstwo świeżych kwiatów. Paliły się znicz i lampiony.

Piotr stracił życie 18 sierpnia 2019 r. w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. Wypadł z motorówki i utonął tuż przed trzecią rocznicą ślubu z Agnieszką Woźniak-Starak (42 l.). Jego ciała szukano przez cztery dni. 

Zobacz: Tajemnica śmierci Woźniaka-Staraka. Tak wyglądały jego ostatnie godziny

W Warszawie znajduje się symboliczny grób Piotra, o który rodzina bardzo dba. Co tydzień zmieniają się kwiaty. W pierwszych dniach znajdowało się na nim ogromne serce z róż, kwiaty, znicze. Potem zostały one zastąpione łańcuchem błękitnych kwiatów. Dziś w jego miejscu są piękne wrzosy... To wszystko sprawia, że jest to jeden z najbardziej okazałych grobów na Powązkach, obok którego trudno przejść obojętnie.

Przeczytaj więcej: Nowy grób na pierwszą rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka [ZDJĘCIA]

Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro. Złożyła wieniec w miejscu tragedii

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze