Bliźniacy z show Polsatu złamali prawo! Oszukali sklep i wyśmiali przepisy

2020-12-03 11:03 wp
Bliźniacy z show TVN złamali prawo! Oszukali sklep i wyśmiali seniorów
Autor: YouTube Bracia Tybori Bliźniacy z show TVN złamali prawo! Oszukali sklep i wyśmiali seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy to bliźniacy, który zasłynęli dzięki udziałowi w show Polsatu "Love Island". Wystąpili w pierwszej edycji programu i od tamtej pory walczą o popularność. Tym razem postanowili nagrać wideo, w którym pod przykrywką złamali prawo! Oszukali sklep i wyśmiali przepisy.

Bracia postanowili założyć kanał na YuTube, gdzie pojawił się ich drugi film, a w nim... "niewinny żart". Piotr i Paweł Tyburscy przebrali się za seniorów i postanowili wybrać się na zakupy spożywcze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wycieczka do sklepu w godzinach przeznaczonych dla osób powyżej 60 roku życia. Z powodu pandemii koronawirusa w całej Polsce obowiązuje przepis umożliwiający zrobienie spokojnych zakupów tylko i wyłącznie seniorom. Tyburscy postanowili go złamać.

ZOBACZ: Ale wpadka w Dzień Dobry TVN! Rodowicz wściekła się na Kalczyńską. Poszło o śmierć giganta

Bliźniacy z show Polsatu w specjalnej charakteryzacji odwiedzali sklepy spozywcze i próbowali zrobić zakupy. Pomalowani szarą farbą i wyposażeni w laski sprawdzali czujność i cierpliwość pracowników supermarketów i mniejszych sklepów. Niektóre z kasjerek nie dały się oszukać: - Nie mają panowie 60 lat - zauważyła jedna z pań. Inne postanowiły przemilczeć zachowanie byłych uczestników "Love Island". Zdarzyło się też, że zostali wyproszeni: - Do widzenia, nie wolno nagrywać na terenie sklepu.

W jednym z miejsc udało im się wynieść kabanosy i bułki. Zgodnie stwierdzili, że smakują wybornie. Poczuli się, jakby ukradli te produkty: - Kupione w godzinach seniora lepiej smakują, prawie jak kradzione! (...) Udało nam się oszukać kilku kasjerów, kilku nie udało. Pokazaliśmy, jak to się robi, uczcie się - słyszymy w nagraniu. Co sądzicie o takim "żarciku"?

SPRAWDŹ: Gwiazda TVN w ciąży. Radosną nowinę przekazała z mężem przy choince [ZDJĘCIE]

Przypomnijmy, że za złamanie obowiązujących przepisów i zrobienie zakupów w godzinach dla deniorów grożą poważne konsekwencje. Policja może "nagrodzić" taką osobę mandatem do 500 złotych, a Sanepid nałożyć karę administracyjną (nawet do 30 tysięcy złotych).

Szczepienie na koronawirusa. Morawiecki właśnie to UJAWNIŁ. Każdy musi to wiedzieć
Najnowsze