Bandziorek przyprowadził nową ukochaną do swojego obskurnego domu! Jego matkę aż zatkało przez to, co powiedziała!

2021-06-21 21:53
Bandziorek, Chłopaki do wzięcia, Polsat
Autor: Instagram Bandziorek, Chłopaki do wzięcia, Polsat

Fanów programu "Chłopaki do wzięcia" na pewno ucieszy wiadomość, że Bandziorek zdecydował się powrócić na ekrany i to nie sam! W najbliższych odcinkach show zobaczycie, co teraz dzieje się w jego życiu. A zaszły dość spore zmiany. Nie dość, że Bandziorek znalazł miłość, to jeszcze zdecydował się wraz z nią i produkcją programu "Chłopaki do wzięcia" odwiedzić swój rodzinny dom, który delikatnie mówiąc - nie należy do luksusowych. Po tym, co powiedziała nowa narzeczona, matka Bandziorka była wyraźnie zmieszana i aż ją zatkało... Zobaczcie, co się wydarzyło!

Bandziorek był jednym z najbardziej lubianych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia", a kilka lat temu nagle zniknął z ekranów. Sprawa wyjaśniła się dopiero niedawno. Polsat odnalazł Bandziorka na... Mazurach. Okazało się, że przez dwa lata siedział też w więzieniu. Bandziorek zdecydował się powrócić do programu i to z nową narzeczoną. 

Bohater programu "Chłopaki do wzięcia" odnalazł szczęście u boku Danusi. Co ciekawe, kobieta ma za sobą traumatyczne przeżycia związane z mężem alkoholikiem, od którego w końcu udało jej się uwolnić. Jak wiadomo, Krzysiek również nigdy nie stronił od wysokoprocentowych napojów. Danusia była dla niego bardzo łaskawa. W Bandziorku urzekło ją to, że zawsze może na niego liczyć i jest niesamowicie pracowity. Pozwoliła mu nawet pić alkohol, ale postawiła twarde ultimatum - zakazała chlania!

- Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie - mówiła Danusia w programie "Chłopaki do wzięcia". 

Chłopaki do wzięcia: Bandziorek zaprosił Danusię do swojego rodzinnego domu. Słowa o biedzie wprawiły matkę w zakłopotanie

Już w najbliższą niedzielę Polsat Play wyemituje nowe odcinki programu "Chłopaki do wzięcia", w których zobaczymy, jak teraz żyje Bandziorek. W sieci pojawiło się już nagranie z zapowiedzią nowych odcinków, w związku z tym możemy zobaczyć część tego, co się wydarzy. Krzysiek zdecydował się zabrać nową ukochaną do swojego rodzinnego domu, w którym mieszka jego matka. 

NIE PRZEGAP: Tragiczne wiadomości. Gwiazdor serialu "Przyjaciele" walczy o życie, jest już bardzo źle

Trzeba przyznać, że już od samego wejścia posesja nie wygląda dobrze - otaczają ją fragmenty starego, spróchniałego płotu, całość wygląda na zaniedbaną i nic dziwnego - nigdy nie przelewało im się z pieniędzmi, a teraz jeszcze matka Krzyśka została kompletnie sama. Wcześniej chociaż zawsze mogła liczyć na pomoc syna, gdy akurat był trzeźwy.  

Bandziorek bardzo ucieszył się z wizyty u matki. Przywiózł jej swój urodzinowy tort i czule się z nią przywitał.

- Mama była zaskoczona, nawet się tego nie spodziewała, że my przyjedziemy. Taką niespodziankę jej zrobiłem - mówił dumny Krzysiek.

NIE PRZEGAP: Maciej Dowbor przyłapany z przepiękną modelką! Ależ się zabawiali! To nie była jego żona! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

I choć mama Bandziorka nie żyje w luksusach, przyjęła syna i jego partnerkę z ogromną serdecznością. Kobieta była wyraźnie zmieszana i aż nie wiedziała, co odpowiedzieć, gdy przyszła synowa nawiązała do tego, że Bandziorek z matką żyli w biedzie do tego stopnia, że kobieta nie wyprawiała mu nawet urodzin.

- To jest niespodzianka dla teściowej, żeby się cieszyła, że pamiętamy. Może kiedyś nie miał [Bandziorek - przyp. red.] takich urodzin, a teraz ma. Niech chociaż on się tym pocieszy, bo, wiadomo, nie każdego stać było na coś - powiedziała Danuta wprawiając przyszłą teściową w zakłopotanie. Myślicie, że to dobrze wróży na przyszłość ich relacji? Co wydarzyło się potem, przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz wbiła się w sukienkę, która prześwituje od pasa w dół! Tego widoku nie da się wymazać z pamięci [FOTO]

Grób zamordowanego biznesmena tonie w kwiatach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze