Córka Zborowskiego rozwodzi się. Ma już nowego partnera. Sprzedaje marmur?

2021-03-04 18:31 mga
Hanna Zborowska-Neves
Autor: Hanna Zborowska-Neves/Instagram Starsza córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej

Hanna Zborowska-Neves (39 l.) to starsza siostra Zofii Zborowskiej-Wrony (34 l.). Na stałe mieszka w Brazylii, gdzie wychowuje dwie córki Ninę i Milę. Niedawno rozwiodła się z mężem Danielem Nevesem,z którym prowadziła agencję nieruchomości. Magazyn "Świat&Ludzie" donosi, że córka Wiktora Zborowskiego (70 l.) i Marii Winiarskiej (70 l.) ma nowego partnera.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o rozpadzie małżeństwa Hanny Zborowskiej-Neves. Związek Polki z Brazylijczykiem uchodził za wzorowy, dlatego dla wielu osób, które obserwują córkę Wiktora Zborowskiego na Instagramie, ich rozwód był szokiem.

Siostra Zofii Zborowskiej-Wrony potwierdziła rozwód w rozmowie z magazynem "Na żywo". - Zaczęłam otaczać się zupełnie innymi ludźmi niż wcześniej. Wszystko się dla mnie zmieniło - powiedziała. Ujawniła także, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. - Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam - dodała.

Tygodnikowi "Świat&Ludzie" odało się dowiedzieć, że mężczyzna związał się z biznesem. Prowadzi firmę, która sprzedaje wyroby z marmuru, także w Warszawie. Fortaleza, w której mieszka Zborowska słynie właśnie z marmuru.

Koszmarny koniec małżeństwa córki Zborowskiego. Z pomocą przyszedł specjalista i rodzina. Musi zacząć żyć od zera

Tylko u nas! Agata Kulesza przyszła na swój rozwód
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze