"Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", odc. 2: Kto odpadł?

2019-09-20 22:04 wp
Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami
Autor: AKPA "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"

Za nami drugi odcinek roztańczonego show. W programie nie zabrakło emocji, ale też dobrego humoru. Niestety, w tym tygodniu kolejna para musiała pożegnać się z programem. Sprawdź kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami".

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest w programie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Co tydzień ze słynnego show Polsatu odpada jedna para. Wpływ na tę decyzję mają oceny jurorów, ale też głosy widzów. Tydzień temu pożegnaliśmy Reni Jusis. Tym razem przyszła pora na kolejnych zawodników. Po emocjonującym turnieju znamy "najsłabsze taneczne ogniwo" drugiego odcinka. Pełną relację z TzG możecie przeczytać tutaj: "Taniec z Gwiazdami", odc. 2: WTOPA Kurdej-Szatan! Nie znała podstaw [RELACJA]

Zgodnie z decyzją widzów program musiał opuścić Rafał Szatan i Lenka Klimentova. - Udało mi się pokonać mój lęk przed ruchem, przed tańcem - podsumował mąż słynnej aktorki.

Za tydzień na parkiecie zaprezentują się: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, Magda Bereda i Kamil Kuroczko, Damian Kordias i Janja Lesar, Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz, Monika Miller i Jan Kliment, Aleksandra Kot i Tomasz Barański, Joanna Lazer i Rafał Maserak, Akop Szostak i Sara Janicka, Sandra Kubicka i Adam Adamonis. "Taniec z Gwiazdami" w piątek o 20:05 na antenie Polsatu.