Syn Zenka Martyniuka SZCZERZE o pieniądzach i dziewczynach. Jego teściowej będzie wstyd?

2020-09-28 14:44 MGa
Daniel Martyniuk będzie walczył o małżeństwo
Autor: Piotr Grzybowski Daniel Martyniuk będzie walczył o małżeństwo

Syn Zenka i Danuty Martyniuków przerwał milczenie i skomentował swój rozwód z Eweliną. Przy okazji oberwało się jego byłym teściom, szczególnie nie szczędził słów krytyki mamie Eweliny. Wyjaśnił także co takiego robił u swojej byłej dziewczyny, Faustyny.

Daniel Martyniuk jest po rozwodzie, który orzekł sąd w Białymstoku. Syn lidera Akcentu musi teraz płacić 3200 złotych na byłą żonę i swoją córeczkę Laurę. Jego zdaniem te małżeństwo nie miało prawa się udać. - Ja nie mówię wszystkiego rodzicom. Oszczędzam im trudnych tematów. Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej zależało jej na kasie i życiu w blasku fleszy. jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa - już była teściowa - nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem - powiedział młody Martyniuk w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

Potem odniósł się do spotkania z byłą dziewczyną, z którą zrobiono mu zdjęcia. - Faustyna jest prawniczką, więc zaciągnąłem u niej porady prawnej. Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa. A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotkała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa - 

Ujawniamy! Zenek płaci alimenty za syna, a Danuta chce odzyskać swój pierścionek

Rozwód syna Zenka Martyniuka: Rodzice Eweliny ODPOWIADAJĄ! Padły znaczące słowa!

Danuta Martyniuk kontratakuje: Chce zabrać wnuczkę byłej synowej!

Syn Zenka Martyniuka wrócił do byłej ukochanej?! Szokujące zdjęcia TYLKO U NAS

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze