Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej

i

Autor: SNOOPER, Jacek Kurnikowski/Akpa Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej

Syn Zenka Martyniuka wrócił do byłej ukochanej?! Szokujące zdjęcia TYLKO U NAS

2020-08-21 5:25

Jak to mówią – stara miłość nie rdzewieje. Czyżby ostatnia schadzka Daniela M. (31 l.) i jego dawnej (a może i obecnej) ukochanej Faustyny (29 l.) była tego potwierdzeniem? Ostatnio para spędziła razem czas w warszawskim mieszkaniu dziewczyny. Potajemne rendez vous umożliwiła synowi mama Danuta Martyniuk (52 l.).

Syn gwiazdora disco polo Zenona Martyniuka (51 l.) ma w sobie coś, co przyciąga do niego młode kobiety. Nie wiadomo, czy to znane nazwisko, czy urok osobisty. Jeszcze zanim młodzieniec trafił na okładki gazet za swoje wybryki, miał bogate życie uczuciowe. Spotykał się m.in. właśnie z Faustyną, piękną absolwentką prawa. Przeczytaj więcej: Syn Zenka Martyniuka uciekł sprzed ołtarza? Daniel rozstał się z ukochaną

Ich związek trwał niecały rok i zakończył się zerwaniem w grudniu 2017 roku. Wtedy też Daniel związał się z Eweliną (21 l.), z którą rok później wziął ślub i z którą ma córeczkę Laurę (1,5 r.). W małżeństwie Daniela nie dzieje się jednak dobrze, o czym od dawna rozpisują się media. Być może teraz to właśnie u boku Faustyny syn sławnego artysty szuka ukojenia i pocieszenia. 

Zobacz: Daniel M. stracił szansę na normalną rodzinę. Rozwód jest już pewny!

– Kilka dni temu Daniel świętował swoje urodziny. Jego mama zabrała go z Wasilkowa, gdzie mieszka na co dzień, do Białegostoku. Tam czekała już na niego Faustyna – relacjonuje nam świadek zdarzenia. Daniel miał ze sobą plecak i dużą torbę, jakby wyjeżdżał z domu na dłużej. – Przepakowali rzeczy Daniela do jej auta i ruszyli w kierunku Warszawy – dodaje nasz rozmówca. – Po drodze zatrzymali się na stacji benzynowej po napoje – dodaje. A potem para udała do mieszkania Faustyny. Żona Ewelina raczej mu tego nie wybaczy.

Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej.