Miesiąc temu Danuta Holecka nagle ZNIKNĘŁA z "Wiadomości" TVP! Ujawniamy co się z nią dzieje!

2021-05-27 9:39
Danuta Holecka, Wiadomości TVP
Autor: AKPA Danuta Holecka, Wiadomości TVP

Tylko najbardziej spostrzegawczy widzowie zauważyli, że Danuta Holecka już od ponad miesiąca nie prowadzi "Wiadomości" w TVP. Wielu zaczęło się zastanawiać, co dzieje się z dziennikarką i czym spowodowana jest jej nagła nieobecność. W sieci zaczęły mnożyć się teorie dotyczące przyczyn jej zniknięcia. Mediom udało się dowiedzieć, co dzieje się teraz z główną twarzą "Wiadomości" w TVP!

Dopiero po kilku tygodniach bardziej spostrzegawcze osoby zorientowały się, że Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości" w TVP. W sieci zaszumiało, pojawiły się nawet teorie, że dziennikarka musiała podpaść szefostwu. Część osób snuła także domysły o problemach w jej życiu prywatnym. 

Jednak trudno uwierzyć w jej rzekome problemy z szefostwem, zwłaszcza, że Danuta Holecka jest jedną z najbardziej cenionych twarzy w TVP.

NIE PRZEGAP: Ten widok zszokuje wielu! Magda Gessler rozryczała się jak dziecko! Co się stało?!

- O wyborze Holeckiej na stanowisko szefa redakcji "Wiadomości" zdecydowało jej doświadczenie oraz profesjonalizm - mówił jej były szef, Jarosław Olechowski.

Dodał także, że Danuta Holecka "ma autorytet w zespole redakcyjnym i cieszy się sympatią współpracowników".

Danuta Holecka nagle zniknęła z "Wiadomości" TVP. Wiemy, co się z nią dzieje

Jak udało się dowiedzieć portalowi press.pl Danuta Holecka od kwietnia przebywa na przymusowym urlopie! Szefowa "Wiadomości" TVP została zmuszona do wykorzystania wielu dni niewykorzystanego urlopu.

- Prowadząca "Wiadomości" korzysta z zaległego i bieżącego urlopu - powiedzieli dziennikarzom pracownicy TVP.

NIE PRZEGAP: Aż nas zatkało, gdy dowiedzieliśmy się, co Rafał Brzozowski kupił rodzicom! Kosi grubą kasę, a tu taki prezent...

- Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany - uspokajają dziennikarzy.

Najprawdopodobniej Danuta Holecka wróci na ekrany w czerwcu, jednak ten termin nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.  

NIE PRZEGAP: Dominika Kulczyk po raz pierwszy pokazała swoje dzieci! Ich ojcem jest prawdziwy książę! [ZDJĘCIA]

Danuta Holecka, jako Anna Przybylska. Beata Kozidrak, jako salamandra. "Komentery Solo" Adama Federa [WIDEO].

NIE PRZEGAP: Dowbor była wściekła, gdy po czasie odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom"! Zobaczyła, co tam się dzieje i zadzwoniła po służby!

NIE PRZEGAP: Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze