Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

2021-05-25 14:48
Rafał Brzozowski
Autor: AKPA Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski nie przeszedł do finału Eurowizji 2021 i wrócił do kraju. Fakt, że gwiazdor TVP został reprezentantem Polski wzbudził nie lada kontrowersje. Rafał Brzozowski bryluje w rozrywkowych programach telewizji publicznej i wielu zastanawia się, skąd wziął się jego fenomen. Niektórzy ośmielili się nawet na stwierdzenia, że zawrotną karierę może zawdzięczać rodzinnym koneksjom. Dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego i aż nam opadła szczęka! Mamy też jego zdjęcia!

Rafał Brzozowski już od wielu lat robi zawrotną karierę w TVP. Choć widzimy go z ekranów niemal cały czas, to jego życie prywatne pozostaje wielką tajemnicą. Prowadzący programu "Jaka to melodia" strzeże swojej prywatności. Ostatnio było głośno o jego rozstaniu z narzeczoną. Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska rozstali się po wielu latach, a gwiazdor TVP skupił się na przygotowaniach do Eurowizji 2021. 

NIE PRZEGAP: Aż nas zatkało, gdy dowiedzieliśmy się, co Rafał Brzozowski kupił rodzicom! Kosi grubą kasę, a tu taki prezent...

Od dłuższego czasu pojawiają się złośliwe komentarze, że Rafał Brzozowski swój sukces i sławę może zawdzięczać rodzinnym koneksjom. Nic bardziej mylnego - choć jego ojciec jest osobą znaną, to daleko mu do branży medialnej! 

Rafał Brzozowski może być dumny z ojca. Kim jest Zdzisław Brzozowski?

Zdzisław Brzozowski to znany i tytułowany zapaśnik z licznymi sukcesami na koncie. Ojciec Rafała Brzozowskiego zajął 1. miejsce na Mistrzostwach Świata Weteranów w Warszawie oraz przywiózł do Polski złoty medal po Światowym Festiwalu Zapaśniczym w Tokio. Rafał Brzozowski, podobnie jak jego ojciec, próbował swoich sił w zapasach, jednak marzenia o sportowej karierze przerwała kontuzja. To właśnie ojciec zaszczepił w nim miłość do zapasów i był jego inspiracją do podjęcia studiów na AWF w Warszawie.

NIE PRZEGAP: Poznajcie mamę Alicji Bachledy-Curuś! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! Uroda pani Lidii zwala z nóg! [FOTO]

Zbigniew Brzozowski skończył te same studia co syn. I choć jest już na emeryturze, dalej jest aktywny sportowo. Ciągle odnosi kolejne sukcesy i zdarza mu się udzielać wywiadów. 

- Najważniejsza jest wiara. Zarówno w swoje siły i możliwości, jak i w to, że wszystko zaczyna się w głowie. To swoiste połączenie naszego ducha z ciałem, które trzeba ćwiczyć i poddawać coraz to większemu wysiłkowi - tłumaczył swoją wolę walki w rozmowie z "Tygodnikiem Nowodworskim".

Jesteście ciekawi, jak wygląda ojciec Rafała Brzozowskiego? Zobaczcie jego zdjęcia w galerii niżej! 

NIE PRZEGAP: Dominika Kulczyk po raz pierwszy pokazała swoje dzieci! Ich ojcem jest prawdziwy książę! [ZDJĘCIA]

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?

NIE PRZEGAP: Ten widok zszokuje wielu! Magda Gessler rozryczała się jak dziecko! Co się stało?!

QUIZ. Czwarta rocznica śmierci Zbigniewa Wodeckiego. Pamiętacie jego twórczość?

Pytanie 1 z 10
Z jaką grupą/kabaretem był związany Wodecki, zanim rozpoczął solową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE