Doda lata temu uprawiała seks w ubikacji. Teraz ujawniła, jak to naprawdę wyglądało!

2021-05-03 9:38 likp
Doda lubi seks podczas koncertu
Autor: Piotr Molecki/East News Doda lubi seks podczas koncertu

Doda, czyli Dorota Rabczewska, słynie nie tylko ze swojego zdecydowanie nieprzeciętnego talentu wokalnego, lecz także z z tego, że często bez ogródek mówi o swoim życiu prywatnym, a nawet intymnym. Wydaje się, że dla Dody nie ma tematów tabu. Piosenkarka właśnie odniosła się do szokującej historii sprzed lat. W programie "Bar" Dorota Rabczewska uprawiała seks w ubikacji! Teraz Doda ujawniła, jak to naprawdę wyglądało. Po raz kolejny wokalistka udowodniła, że nie ma problemu ze szczerymi wyznaniami.

Doda jeszcze zanim zdobyła wielką ogólnopolską sławę, poszła pod prąd. W reality show 'Bar" w 2002 roku młodziutka Dorota Rabczewska uprawiała seks w ubikacji. Potem -  w programie Kuby Wojewódzkiego - w swoim stylu odniosła się do całej sprawy. - Po prostu miałam ochotę, bo się nie bzykałam tydzień. Bzyknę się w kiblu, bo mi się chce, a nie dlatego, żeby inni mieli sobie na co patrzeć - tłumaczyła Doda. Stwierdziła także, że jej partnerem w ubikacji był... narzeczony. - A z kim miałam się bzykać? Tylko z narzeczonymi się bzykam - deklarowała. Temat seksu w toalecie nieoczekiwanie powrócił podczas jej spotkania z fanami na Instagramie. - Nigdy nie miałam na pierwszej randce przygody z kimś, kogo nie znałam dłużej, nie lubiłam albo nie kochałam - przekonywała Doda. Ktoś wtedy zapytał o jej seks w ubikacji w programie "Bar". Rabczewska potwierdziła, że mężczyznę, z którym się wówczas kochała, znała jeszcze przed rozpoczęciem programu. Na dodatek - co istotne - nie był to seks publiczny. - Dlaczego mam chcieć wymieniać płyny ustrojowe przed milionami telewidzów? - pytała retorycznie. 

CZYTAJ TAKŻE: Po sieci krąży zdjęcie Julii Wieniawy z czasów szkolnych! Szokujący widok. Aż nie chce się wierzyć

Doda zdecydowała się też na mocną jednoznaczną deklarację. -Ja swoich miejsc intymnych na śmietniku nie znalazłam, szanuję moje ciało i chciałabym, żeby osoba, z którą się tym ciałem dzielę, nie traktowała go jedynie z perspektywy fizycznej, nie wiedząc więcej o mnie, np. czy lubię pierogi - podkreśliła Dorota Rabczewska. 

CZYTAJ TAKŻE: Edyta Bartosiewicz prawie umarła! Stał się cud. Tak teraz wygląda piosenkarka [Zdjęcia]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze