Doda podsumowała swoje małżeństwo. Jeden trafny komentarz wiele zdradza

2021-03-02 10:16 Magdalena Guss-Gasińska
Doda
Autor: Instagram Doda

O tym, że małżeństwo Dody i Emila Stępnia wisi na włosku w mediach huczy już od kilku miesięcy. Wszystko potwierdziła nawet wróżka, która twierdzi, że mąż wokalistki marzy o dzieciach, a ona nie. Czy to właśnie powód ich kryzysu? Gwiazda muzyki opublikowała prześmiewczy wpis, który może być trafnym komentarzem dotyczącym jej życia uczuciowego. To koniec jej małżeństwa?

Doda i Emil Stępień zaręczyli się w 2017 roku, a już rok później spotkali się na ślubnym kobiercu. Para przyrzekła sobie miłość i wierność, ale coś zaczęło się sypać. Przynajmniej według fanów wokalistki. To oni zauważyli, że gwiazda spędza z wybrankiem swojego życia coraz mniej czasu. W mediach plotkowano nawet o jej romansie, do którego oczywiście się nie przyznała. Emil Stępień również nie skomentował całej sprawy dziękując jedynie dziennikarzom za troskę. 

CZYTAJ TU: Wróżka ujawnia prawdę o małżeństwie Dody. "To katastrofa, ich związek zakończy się z hukiem"! Padła data!

Tymczasem pogłoski o kryzysie w ich małżeństwie nie stygną. Sprawą zajęła się nawet wróżka, która na łamach "Twojego imperium" zdradziła, że widzi iż para nieustannie się kłóci. Powodem najpewniej jest dziecko, którego Emil pragnie, a Doda nawet nie ma w planach... - tak przynajmniej twierdzi rozmówczyni tygodnika. 

ZOBACZ: Doda ujawniła swoje zarobki na Sylwestra. Będziecie w szoku!

Teraz głos w sprawie zabrała sama Doda. Wokalistka umieściła na swoim Instagramie stories, które daje do myślenia. Prześmiewczy obrazek z wymownym napisem jest podsumowaniem jej relacji z mężem? Można tak pomyśleć! 

"Nie zapomnij! W tym miesiącu świętujemy 3 dni, w których mężczyzna zawsze ma rację. To 29, 30 i 31 lutego..." - czytamy na obrazku. 

Wokalistka opublikowała także zdjęcie z pokaźnym bukietem czerwonych róż. Myślicie, że to od męża? 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze