Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą. "Próbujesz tym coś ratować"

2020-08-06 9:23 doll
Adam Sztaba i Dorota Szelągowska
Autor: AKPA Adam Sztaba i Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska (40 l.) wiele przeszła w swoim życiu prywatnym. Mimo że teraz wydaje się tryskać radością i uśmiechem, córka Katarzyny Grocholi (63 l.) właściwie od dzieciństwa musiała radzić sobie z poważnymi traumami. Potem, już w dorosłym życiu, zdecydowała się na małżeństwo z Adamem Sztabą (45 l.). Zalegalizowanie związku było najgorszym pomysłem z możliwych. Dorota Szelągowska szczerze o tym opowiedziała.

Dorota Szelągowska długo musiała pracować nad traumami z młodości: wyznała, że jej ojciec był pedofilem, a matka, Katarzyna Grochola, nie potrafiła poradzić sobie z tą sytuacją. Z tego powodu relacje między nimi nie były idealne. Szelągowska nabrała wiatru w żagle dzięki związkowi z Adamem Sztabą, dyrygentem, który wybił się dzięki prowadzeniu orkiestry w "Tańcu z Gwiazdami". Byli ze sobą 11 lat i dopiero wtedy zdecydowali się na małżeństwo. Dzisiaj Dorota Szelągowska mówi, że to był błąd. Podobno znajomi mówili im, że niepotrzebnie decydują się na ślub po tylu latach, ale Szelągowska i Sztaba chcieli naprawić związek.

- Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub - wyznała w rozmowie z Agatą Młynarską w ramach cyklu "#agatasiękręci w Stylach". - Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że Adam w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mamoooooo!!! Kocham Cię ❤️ Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Rozwód ze Sztabą podobno wybitnie nie zaskoczył Szelągowskiej, która była przyzwyczajona do rozstań z muzykiem. Z pewnością wpływ miały także na to przykre doświadczenia z dzieciństwa i brak odpowiedniej stabilizacji. Szelągowska opowiedziała też, że buduje relacje przez pryzmat wspomnień i nie skreśla nikogo po latach - po prostu coś się wypaliło.

Adam Sztaba obecnie związany jest z Agnieszką Dranikowską. Plotkowano, że w 2016 roku wzięli cichy ślub, jednak obydwoje starają się nie epatować prywatnością. Podobnie robi Szelągowska, która wzięła cichy ślub z tajemniczym góralem Michałem.

TOP 5 najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie. Vlog Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.