Dramat gwiazdy "Barw szczęścia". Celińska przestaje chodzić

2018-11-22 5:21
Celińska przestaje chodzić!
Autor: se.pl

Wielki dramat Stanisławy Celińskiej (71 l.). Aktorka z powodu choroby musiała zrezygnować z udziału w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Opóźniane są także zdjęcia do serialu, którego jest gwiazdą. Jak dowiedział się "Super Express", wszystko dlatego, że artystka ma problemy z nogami. Na szczęście aktorka nie zrezygnowała ze swoich recitali, bo podczas nich większość czasu spędza na krzesełku.

Celińska tuż przed startem zdjęć do najnowszej komedii wycofała się z projektu. – Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: "Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca". Wcześniej ustalaliśmy już terminy, a jednak mimo wszystko musiała zrezygnować – powiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska (64 l.). Według naszej wiedzy chodzi o problemy z nogami. Ból uniemożliwia Celińskiej chodzenie i zbyt długie przebywanie w pozycji stojącej.– Z powodu problemów zdrowotnych pani Stanisławy zdarzają się opóźnienia w realizacji zdjęć do "Barw szczęścia" – mówi nam osoba z Telewizji Polskiej.

Jedyną aktywnością zawodową Celińskiej pozostają koncerty. Podczas śpiewania może jednak liczyć na lepsze warunki niż podczas występów przed kamerą. Większość repertuaru wykonuje bowiem, siedząc. Warto dodać, że pani Stanisława już dwa lata temu skarżyła się na problemy z kończynami. Sprawa nie była jednak aż tak poważna jak teraz.  – Wszystko mi już zaczęło nawalać: stawy, kolana, nogi... – skarżyła się wtedy. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze