DRAMATYCZNE CHWILE wielkiej gwiazdy Idola. Potrzebuje RATUNKU

2020-10-29 17:12 vip
DRAMATYCZNE CHWILE wielkiej gwiazdy Idola. Potrzebuje RATUNKU
Autor: AKPA DRAMATYCZNE CHWILE wielkiej gwiazdy Idola. Potrzebuje RATUNKU

Wielka gwiazda Idola przeżywa dramatyczne chwile. Alicja Janosz opublikowała na Instagramie post, w którym oznajmiła fanom, że potrzebuje ratunku. Pierwsza pomoc jest jej niezbędna! Poznajcie szczegóły.

Alicja Janosz to jedna z największych gwiazd polskiej edycji Idola. Laureatka pierwszej polskiej edycji programu nie jest już tak rozchwytywana jak na początku lat 2000. Mimo to, wciąż jest aktywna w sieci, a zwłaszcza na profilu instagramowym. To właśnie tam zamieściła post, w którym wyznała, że przechodzi przez trudne chwile i potrzebuje pilnie pierwszej pomocy.

ZOBACZ: Strajk Kobiet. Marta Manowska zabrała głos. ZAŁATWIMY WAS...

Okazuje się, że gwiazda Idola od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Musi nosić... kołnierz: - Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu... Alicja Janosz dodała też, że przechodzi przez trudne chwile i potrzebuje pomocy. Znalazła na to dobry sposób: - Dobrze, że są miejsca, w których energia naturalnie zaczyna się harmonizować. Dla mnie w tym tygodniu było trudno momentami, ale jak mantrę powtarzam sobie, że to minie i wybieram miłość. (...) Jeśli Wam też ciężko, to polecam mantrę Snatam Kaur - Ra Ma Da Sa lub piosenkę Ziggy’ego Marleya - Love is my religion. To moja muzyczna pierwsza pomoc!  - poleciła Janosz.

ZOBACZ: Strajk Kobiet. Kasia Cichopek DŁUGO milczała. Teraz jej APEL WGNIATA w fotel

Nowy teledysk Alicji Janosz
Najnowsze