Edyta Górniak rzuci karierę muzyczną? Gwiazda będzie leczyć ludzi. Sposób, w jaki to zrobi, szokuje

2021-04-23 15:46 Monika Tumińska
Edyta Górniak będzie leczyć ludzi
Autor: afps Edyta Górniak będzie leczyć ludzi

Poza przepięknym głosem Edyta Górniak (48 l.) ma również wiele innych talentów. Gwiazda potrafi dawać ludziom radość i, jak się okazuje, podnosić ich na duchu niczym zawodowy psycholog. Do tej pory robiła to za pośrednictwem relacji na żywo, które zamieszczała na Instagramie czy Facebooku. Teraz Edyta Górniak postanowiła podejść do tego profesjonalnie. O swoim planie opowiedziała podczas wirtualnego spotkania z fanami. Górniak zapowiedziała premierę.

Ludzie chcą jej pomocy

Od roku Edyta Górniak chętnej łączy się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalistka radzi im, jak przetrwać czas koronawirusa, jak żyć zgodnie ze sobą, a także jak dbać o naszą planetę. Wypowiada się również na temat tego co dzieje się w naszym kraju.  Odpowiada również na zadawane jej pytania. Piosenkarka zauważyła, że jej wykłady są dla wielu bardzo pomocne, bowiem ludzie lawinowo piszą pod filmikami swoje komentarze i dziękują gwieździe za wsparcie.

– Dajecie mi znak, jak bardzo przydają się te nasze spotkania. Piszecie: „Przesłuchałam twój LIVE i przespałam całą noc, wiedziałam, co postanowić”. Skoro mówicie, że czerpiecie siłę z tego, co mówię, to postanowiłam zrobić to na większą skalę. Nie będę tego trzymała dla siebie – zapowiedziała podczas relacji na żywo.

Edyta Górniak będzie nauczać. Otwiera kanał na YouTube

Edyta Górniak na YouTube

Gwiazda zamierza prowadzić cykliczne spotkania na YouTubie.

– Ruszam z kanałem na YouTubie. Będziecie mogli sięgać tam po różne rzeczy, które, mam nadzieję, poprawią wam nastrój. Pomyślałam o tym kanale, bo zawsze chciałam wspierać ludzi, dawać im radość, światłość, sztukę, wzruszenie, refleksje. Muzyka ma wielką moc uzdrawiania, pocieszania, przytulania, ale ten ostatni rok od marca pokazał, że jesteśmy sobie bardzo potrzebni i musimy się wspierać na tym etapie transformacji ziemi i nas wszystkich – dodała. 

ZOBACZ: Krystian Wieczorek wbija szpile Wieniawie. Koleżanka po fachu może czuć się urażona

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze