Nowa piosenka Edyty Górniak "Too late". W jeden dzień pobiła wszystkich! Tego trzeba posłuchać [WIDEO]

2020-11-28 18:30 DECK
Edyta Górniak nowa piosenka
Autor: Akpa Edyta Górniak nowa piosenka

Nowa piosenka Edyty Górniak (48 l.) jest już w sieci. Piosenkarka wypuściła utwór "Too late" w tajemnicy, bez żadnej zapowiedzi. I już może cieszyć się ogromnym sukcesem, bo w zaledwie jeden dzień od premiery utwór króluje w sieci, zajmując pierwsze miejsce na polskim iTunes.

Podczas gdy wszyscy żywo dyskutują o Edycie Górniak i jej poglądach związanych z pandemią koronawirusa oraz szczepionkach, ona w tajemnicy, bez żadnego uprzedzania wypuściła nowy singiel. Piosenka nosi tytuł "Too late" i trafiła do serwisów streamingowych o północy z czwartku na piątek. Czujni fani odkryli to natychmiast. Szybko zaczęły się zachwyty nad utworem. I trzeba przyznać, że są one w pełni uzasadnione. Nowy utwór Edyty Górniak to piękna ballada, która swoim tekstem o nieszczęśliwej miłości i rozstaniu może wzruszać do łez. 

Zobacz także: Edyta Górniak RZUCA WSZYSTKO I ZNIKA! Oddaje telefon, odłącza Internet. Co się dzieje z diwą?

Fani Edyty są zachwyceni. W sieci nie brakuje komentarzy, że właśnie na taką piosenkę od swojej idolki czekali. Wielu osobom utwór przypomina klimatem hity towarzyszące filmowi o przygodach Jamesa Bonda. Premiera telewizyjna utworu odbędzie w półfinałowym odcinku "The Voice of Poland".

Zenek Martyniuk w luksusowej furze o zabijaniu miłości. Odszedł z inną [WIDEO]

Nowa piosenka Edyty Górniak "Too late"

Po jednym dniu "Too late" Edyty Górniak jest najczęściej pobieraną piosenką na polskim iTunes - króluje na szczycie listy top 100 polskich utworów. 

O czym to świadczy? Jak widać, choć Edyta tyle mówi o koronawirusie i niektórym w ostatnim czasie mogła przestać kojarzyć się z piosenkami, ludzie wciąż są zainteresowani jej muzyką i sięgają po nią od razu, gdy tylko się pojawi. Dlatego wielbiciele jej talentu tak bardzo czekają od lat na nową płytę diwy. 

Posłuchajcie sami:

Edyta Górniak WYJEDZIE Z POLSKI?! "Będziemy musieli się POŻEGNAĆ". Znamy powód

Górniak ofiarą obrzydliwej manipulacji. Piosenkarka zabrała głos w sprawie statystów w szpitalach

Najnowsze