Ewa Kasprzyk znowu zakochana. To dla niego się rozwiodła [ZDJĘCIA]

2020-09-22 5:45 TUMM
Ewa Kasprzyk ale ona seksowna
Autor: EastNews Ewa Kasprzyk ale ona seksowna

Aktorka to ma szczęście. Ewa Kasprzyk (63 l.) jest zakochana. „Super Express” odkrył, że gwiazda „Kogla Mogla” po 36 latach małżeństwa rozwiodła się z mężem Jerzym Bernatowiczem, a jej serce zajął inny mężczyzna. Wybrankiem gwiazdy jest Marcin, niezwykle przystojny specjalista od delfinoterapii.

We wczorajszym „Super Expressie” napisaliśmy, że drogi Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza się rozeszły. Gwiazda kina i inżynier budowlany zakończyli swoje małżeństwo we wrześniu ubiegłego roku. Nie było orzekania o winie. Małżonkowie rozstali się w przyjaźni. – Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk – poinformował nas Tomasz Adamski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Decyzję o rozwodzie podjęła gwiazda „Kogla Mogla”. Serce aktorki nie jest już jednak wolne. Pani Ewa zakochała się w innym mężczyźnie i to z wzajemnością. Jak dowiedział się „Super Express”, gwiazda spotyka się z przystojnym Marcinem, którego poznała cztery lata temu, będąc na wakacjach w Turcji. Ukochany Kasprzyk pracował tam jako delfinoterapeuta. Bardzo się polubili, ale duża odległość nie pomagała w podtrzymywaniu przyjaźni. Jednak, jak mówi stare przysłowie, co się odwlecze, to nie uciecze…

Pani Ewa i pan Marcin postanowili zostać parą i od kilku miesięcy są nierozłączni. Przez cały czas są widywani w Warszawie. Wszystko wskazuje więc na to, że mężczyzna dla swojej ukochanej wrócił do ojczyzny. Przyjaciele aktorki twierdzą, że Kasprzyk poważnie traktuje swojego wybranka i planuje z nim wspólną przyszłość.

Życzymy szczęścia.

ZOBACZ: Ewa Kasprzyk to bogini seksu! [GORĄCE ZDJĘCIA]

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze