Finalista Eurowizji nie żyje. Nagła śmierć muzyka

2020-08-06 21:31 Kalina Szymankiewicz
Nie żyje Agatonas Jakowidis. Finalista Eurowizji zmarł na zawał serca
Autor: Instagram Finalista Eurowizji nie żyje. Nagła śmierć muzyka

Nie żyje Agatonas Jakowidis - lider zespołu "Koza Mostra", który znalazł się w 2013 roku w finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Reprezentant Grecji odszedł nagle. Został znaleziony martwy w swoim łożu. Nic nie zapowiadało jego problemów zdrowotnych. Muzyk koncertował i miał sporo planów, mimo pandemii koronawirusa. Odszedł w wieku 65 lat. Sprawdź, kim był finalista Eurowizji.

Tragiczne wieści docierają do nas od byłych finalistów Eurowizji. Zwycięzca z 2015 roku, szwedzki wokalista Mans Zelmerlow stracił dziecko w potwornych okolicznościach. Wraz z żoną przeżyli prawdziwy horror i to podwójnie! Niestety to nie koniec smutnych informacji. Agatonas Jakowidis nie żyje. Lider zespołu "Koza Mostra" był reprezentantem Grecji podczas 58. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2013 roku. Reprezentował muzykę folkową. Jego zespół odniósł sukces na Eurowizji. Znalazł się na 6. miejscu klasyfikacji finałowej. Utwór, który zdobył takie uznanie nosi tytuł: „Alcohol Is Free”. Piosenka utrzymana jest w klimacie bałkańskim, z wyraźnym zaakcentowaniem charakterystycznych dla regionu instrumentów. Poniżej wideo, możecie zobaczyć i posłuchać wykonania oraz ocenić oryginalne brzmienie.

Agatonas Jakowidis nie żyje. Nagła śmierć finalisty Eurowizji

Śmierć muzyka była zaskoczeniem dla bliskich. Nie cierpiał on na żadne choroby przewlekłe. Jednak zmarł z powodu zawału serca. Został znaleziony martwy w swoim łóżku. Odszedł w wieku 65 lat. Był w świetnej formie i nie zrezygnował z muzyki. Jak podał "Greek Reporter" - okazał nawet swoje wsparcie personelowi szpitala w Salonikach. Zagrał dla ekipy medycznej krótki koncert. 

Powstanie Warszawskie cz. 2. Groby znanych powstańców. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze