Gessler zarobiła fortunę w sekundę. Wiemy, na czym kosi grubą kasę

2020-11-30 5:55
Gessler zarobiła 72 TYSIĄCE w sekundę
Autor: redakcja se Gessler zarobiła 72 TYSIĄCE w sekundę

Czegokolwiek się dotknie, zamienia się w złoto. Mowa o Magdzie Gessler (67 l.). Popularna restauratorka, której nie brakuje pomysłów na zarabianie pieniędzy, zdobywa je błyskawicznie. Właśnie wzbogaciła się o 72 tys. zł w zaledwie jedną sekundę.

Pani Magda to przede wszystkim doskonała znawczyni kulinarna i na tym od lat opiera swoją karierę. Wszystkie jej restauracje cieszą się świetną renomą i są niezwykle popularne. Jednak głównym zarobkiem gwiazdy są jej programy telewizyjne, na których potrafi rocznie zarobić blisko milion złotych.

Restauratorka sprzedawała już parówki, suplementy diety, kiszonki, płyn do mycia naczyń, a nawet zrobiła własne lody. Okazuje się, że świetnie też sprzedają się patelnie sygnowane jej nazwiskiem, które schodzą jak świeże bułeczki. Szczególnie gdy mają promocyjne ceny.

Zobacz: Magda Gessler zrobi loda! Będziecie w SZOKU

Podczas weekendowych wyprzedaży zestaw składający się z trzech sztuk o różnych rozmiarach był dostępny na jednym z serwisów internetowych za blisko 80 zł. Cały asortyment – 900 zestawów, sprzedał się w... sekundę. Łatwo więc policzyć, że na konto gwiazdy wpadła spora sumka, a dokładnie 72 tys. zł.

Magda Gessler to jednym słowem królowa biznesu.

Zobacz: Hanna Lis miała zagrożoną ciążę. Szokujące słowa lekarza: "Może wyskrobiemy?"

Kajda na Bulwarach | Magda Gessler
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE