Gwiazda Na Wspólnej TVN kusi spalonym ciałem. Marta Wierzbicka pokazała się niemal nago

2021-05-06 13:53 bilbo
Gwiazda Na Wspólnej topless. Pokazała bolesne skutki wakacji
Autor: INSTAGRAM Gwiazda "Na Wspólnej" topless. Pokazała bolesne skutki wakacji

Marta Wierzbicka (30 l.) nie chciała być gorsza od swoich kolegów po fachu i również udała się na egzotyczne wakacje. Okazało się jednak, że w jej przypadku to nie tylko rajskie klimaty i przygoda, ale też bolesne w skutkach doświadczenia. Co się stało aktorce "Na Wspólnej" i z jakiego powodu bardzo cierpiała?

Polska wiosna nas nie rozpieszcza. Nic zatem dziwnego, że gwiazdy, które przez pandemię nie mają napiętych grafików, wybierają się na wymarzone wakacje. Można nawet powiedzieć, że nastała moda na Zaznzibar. Jednak Wierzbicka wybrała kierunek Seszele. Aktorka jest tak podekscytowana wyjazdem, że postanowiła dzielić się z fanami relacjami z pobytu w raju na ziemi. I tak na jej InstaStories możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć i filmików. Na jednym z nich zobaczyliśmy niestety przykre skutki ezgotycznych wakacji..

ZOBACZ: Wierzbicka odchudzała się dwa lata. Sfałszowała wagę ze wstydu?

Za dużo słońca

Po zimie skóra nie jest przyzwyczajona do ostrego słońca. Marta natomiast zaryzykowała i wystawiła ją na dosyć mocne promienie. Niestety jej ciało tego nie wytrzymało. Aktorka pochwaliła się zdjęciem, na którym pokazuje jak bardzo spaliła się na słońcu... Czerwona skóra wyraźnie kontrastuje z białym śladem od dołu bikini.

Wierzbicka zadbała jednak, żeby opalać się równomiernie i zdecydowała się brać słoneczną kąpiel topless. Aktorka mogła pozwolić sobie na taki krok, w końcu nikt tam jej nie zna i nie grożą jej zdjęcia z ukrycia wykonane przez ciekawskich. Jednak fakt odsłonięcia przez nią piersi, przykrywa mimo wszystko stan jej skóry i ból, który zapewne będzie towarzyszył Marcie. Miejmy nadzieję, że była zapobiegliwa i do walizki spakowała odpowiednie kosmetyki, które przyniosą jej ulgę. Najważniejsze, że gwiazda "Na Wspólnej" świetnie się bawi i ładuje akumulatory przed większą ilością pracy, która ją wkrótce zapewne czeka.

Gwiazda Na Wspólnej topless. Pokazała bolesne skutki wakacji
Autor: Instagram Gwiazda "Na Wspólnej" topless. Pokazała bolesne skutki wakacji
Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze