Gwiazda "W pustyni i w puszczy" zmieniła fryzurę

2021-07-26 13:28
Karolina Sawka
Autor: AKPA

Karolina Sawka (30 l.), czyli filmowa Nel z "W pustyni i w puszczy" przeszła prawdziwą metamorfozę. Będziecie zaskoczenie jak teraz wygląda aktorka. Zmiana jest ogromna, a internauci okrzknęli ją polską Shakirą! Czy rzeczywiście przypomina latynowską piękność?

Zdobyła popularność już jako 10-latka, po tym gdy wystąpiła w filmie na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza. Niestety później słuch o niej zaginął i nie podbiła polskiego show-biznesu. Karolina nie porzuciła jednak marzeń o pracy w zawodzie aktorki. Skończyła łódzką Filmówkę, wystąpiła na deskach teatru i pojawiała się w serialach m.in. "M jak miłość", czy "Ojciec Mateusz". Ostatnio jednak zaskoczyła swoich fanów zmianą wyglądu.

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk obnażyła się na oczach wszystkich. Tak karmi dziecko. "Ale cyc"

Sawka i jej metamorfoza

Gdy przypominamy sobie Sawkę jako Nel, mamy przed oczami uroczą blondyneczkę. Jednak przez ostatnie lata Karolina preferowała raczej ciemne włosy, chociaż dwa miesiące temu pokazała się w nowej odsłonie i blond włosach, czym zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Jednak ten kolor nie zagościł u niej na stałe. Aktorka postanowiła zaskoczyć fanów inną przemianą. Na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z burzą loków na głowie. I się zaczęło! Internauci oszaleli na jej punkcie i od razu ogłosili ją polską Shakirą.

"Gerard Pique, gdy Cię zobaczy, to będzie miał pogadankę z Shakirą: Kochanie, to nie tak, jak myślisz 😂",

"Rozbilas bank tą fryzurą"

"Polska Shakira" - to komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Karoliny.

Rzeczywiście aktorka w tym wydaniu przypomina znaną piosenkarkę. Ciekawe czym jeszcze Sawka nas zaskoczy, może rolą w nowym filmie, czy serialu i udowodni, że jest nie tylko Nel z "W pustyni i w puszczy".

Fryzury dla dziewczynki - Warkocze dobierane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE