Gwiazdy disco polo w "Kogel mogel 3". Kto zagrał oprócz Zenka Martyniuka?

2019-01-24 13:10 DAV
ZESPÓŁ CLASSIC
Autor: Tomasz Radzik ZESPÓŁ CLASSIC

Już jutro premiera filmu "Miszmasz, czyli kogel mogel 3". Jedną z gwiazd produkcji jest Zenon Martyniuk (50 l.), który wystąpił z zespołem Akcent podczas scen kręconych w dyskotece. Okazuje się jednak, że nie był on jedynym przedstawicielem nurtu disco polo.

Nowa część "Kogla mogla" skupia się głównie na młodych bohaterach. Jednym z nich jest Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) - syn Kasi i Pawła. Chłopak wraca do Polski po dziesięcioletnim pobycie w Holandii i postanawia otworzyć dyskotekę we wsi Brzózki. Na jej uroczystym otwarciu, poza bohaterami komedii pojawiają się także muzyczne gwiazdy wieczoru. Jedną z nich jest zespół Akcent, który wykonał swój wielki przebój "Przez twe oczy zielone".

Okazuje się jednak, że to nie jedyni przedstawiciele disco polo. W filmie występuje także zespół Classic. Bohaterowie bawią się podczas dyskoteki do jednego z ich przebojów. Informacją o występie, członkowie zespołu pochwalili się na swojej stronie. Nie mogło ich także zabraknąć na oficjalnej premierze z udziałem gwiazd, która miała miejsce we wtorek.

Przypominamy, że "Miszmasz, czyli kogel mogel 3" trafi do kin już jutro, 25 stycznia.