Afera za kulisami "Hotelu Paradise". Uczestniczka oburzyła fanów: "Trzeba tutaj ostro grać"

Hotel Paradise TVN7
Autor: Instagram

"Hotel Paradise" to reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi i emitowany na antenie TVN 7. Single i singielki szukają na gorącej wyspie miłości, ale częściej znajdują popularność w show-biznesie. Ola, jedna z uczestniczek show, twardo walczy o wygraną. Ujawniła coś, co nie spodoba się fanom programu. Sprawdźcie to!

Jedna z uczestniczek zdradziła innej, kto pojawi się w programie. Aleksandra Hałabuda to 24-latka z Warszawy. Pracuje jako kelnerka. Z oficjalnej strony "Hotelu Paradise" wydobyliśmy jej opis:

- Kiedyś kręciły ją przelotne romanse i flirty. Ale gdy raz zakochała się naprawdę i mężczyzna złamał jej serce, nie potrafi się zaangażować. Od mężczyzny oczekuje 100% uwagi i wierności. Jej ideał to pewny siebie, wysoki, umięśniony, wytatuowany mężczyzna o pięknym uśmiechu i życiowej zaradności.

Ola zdradziła Luizie, dlaczego dotychczas odrzucała wszystkich mężczyzn. Najpierw próbowała przekazać wiadomość szyfrem. Jednak emocje wygrały i powiedziała wszystko. Na Zanzibar miał przyjechać jej kolega. 

Dwunastego miał bilet. Nie ma go, a dzisiaj jest dwudziesty. Nie wiem, o co chodzi... Nie wiem, gdzie on jest i się martwię - wyznała Ola. - I ty chcesz z nim być? - zapytała Luiza.  Aleksandra nie ukrywała, że tajemniczy znajomy bardzo jej się podoba: - On jest sto na sto.

Fani "Hotelu Paradise" nie są zadowoleni z tego, że uczestnicy mogą znać się prywatnie. Na Instagramie zawrzało:

Przecież to jest ustawka, nie zdziwię się jak Olka wygra z nim finał.

- Dziewczyna już mówić co myśli bo zapomniała o istnieniu kamer.

Brakuje tylko, żeby te niby single swoich mężów tu ściągali.

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

ZOBACZ: Gwiazdor "Plebanii" powrócił na ekrany. Serialowy Janusz Tracz w nowej roli. Fani tęsknili

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze