Ida Nowakowska pozuje w kościele. Uduchowiona prezenterka pokazała zdjęcia z wycieczki

2021-08-04 9:46
Ida Nowakowska pozuje w kościele. Uduchowiona prezenterka pokazała zdjęcia z wycieczki
Autor: AKPA/Instagram Ida Nowakowska pozuje w kościele. Uduchowiona prezenterka pokazała zdjęcia z wycieczki

Ida Nowakowska śmiało przyznaje, że jest osobą bardzo wierzącą. Gwiazda TVP otwarcie mówi o swojej duchowości i poglądach związanych z Kościołem katolickim. Niedawno zdradziła, czym jest dla niej chrzest. Dziś, wraz z mężem Jackiem Herndonem i malutkim synkiem, wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Tam pozuje w kościele!

Ida Nowakowska niedawno wyznała, co sądzi o polskim Kościele. W rozmowie z Plejadą zdradziła, jaki ma stosunek do sakramentu chrztu świętego. Opowiedziała, jak chce zorganizować ten dzień dla swojego synka: Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Dużo na ten temat czytamy. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem - zapewniała Nowakowska. Dodała też, że każdy ma wolność wyboru, a Kościół katolicki musi trzymać się pewnych ram:

ZOBACZ: Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

Nikt nikomu nie każe być częścią Kościoła katolickiego, każdy ma wolność wyboru. Natomiast uważam, że Kościół katolicki musi trzymać się pewnych tradycji i ram. Uduchowiona gwiazda TVP, która żywo skomentowała Kościół, wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Tam, Ida Nowakowska postanowiła zapozować właśnie w świątyni! Takie zdjęcie nie pojawia się na jej profilu codziennie i na pewno nie należy do typowych fotografii wielkich gwiazd. Co sądzicie o Idzie Nowakowskiej w takim wydaniu? Odważylibyście się na pozowanie w kościele?

NIE PRZEGAP: Michał Wiśniewski bez włosów! Fani rozpaczają na widok łysego lidera Ich Troje

Ida Nowakowska z mężem i synkiem na wycieczce
Autor: Instagram
Ida Nowakowska pozuje w kościele
Autor: Instagram
Ida Nowakowska urodziła. Nagrania ze szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE