Wszyscy byli przekonani, że to jej mąż. Iza Kuna przyszła z nim do DDTVN i wprawiła widzów i prowadzących w osłupienie!

2021-06-22 20:22
Iza Kuna i Marek Modzelewski
Autor: AKPA Iza Kuna i Marek Modzelewski

Iza Kuna, aktorka filmowa i serialowa, którą znają doskonale fani telenoweli "Barwy Szczęścia" ostatnio coraz częściej udziela wywiadów ze swoją drugą połową, Markiem Modzelewskim. Niemal wszyscy byli przekonani, że są po ślubie, nic więc dziwnego, że kiedy pojawili się w studio DDTVN, Andrzej Sołtysik chciał zrobić im "małżeński test". Wtedy Iza Kuna z rozbrajającą szczerością wyjawiła prawdę o swoim związku, czym wprawiła w osłupienie zarówno prowadzących, jak i widzów. Kim jest mężczyzna, którego przez lata wszyscy uważali za jej męża?

Iza Kuna niemal od dwóch dekad żyje u boku Marka Modzelewskiego, znanego lekarza i scenarzysty wielu sztuk teatralnych. Para poznała się na premierze sztuki w Teatrze Narodowym.

- Odprowadzał mnie po próbach do domu, widziałam, że mu się podobam i on podobał się mnie. Lekarz i dramaturg – robiło to na mnie wrażenie, ale znowu bez przesady, nie pierwszy raz ktoś mi się podobał. Wspominając te nasze początki, mówię zawsze, że Marek był w podrywaniu natarczywy, a on na to, że się znowu tak bardzo nie broniłam. I dokładnie tak to było - wspominała Iza Kuna w rozmowie z "Urodą życia". 

Iza Kuna wprawiła w osłupienie widzów DDTVN. Kim dla niej jest Marek Modzelewski?

Niedawno Iza Kuna wraz z Markiem Modzelewskim byli gośćmi w studio DDTVN. Para jest już ze sobą niemal od dwóch dekad i wszyscy, włącznie z Andrzejem Sołtysikiem, byli przekonani, że są już po ślubie. Gospodarz śniadaniowego pasma chciał zrobić im małżeński test i spytał o datę rocznicy ślubu. Iza Kuna odpowiedziała mu z rozbrajającą szczerością.

- Nie mamy ślubu. Celebrujemy rozstania bardziej - powiedziała gwiazda serialu "Barwy Szczęścia", czym wprawiła w osłupienie zarówno prowadzących, jak i widzów.

Teraz aktorka wraz z życiowym partnerem zapozowali na okładce "Gali". W rozmowie z gazetą przyznała, że ślub wcale nie jest sekretem udanego związku. Dodała też, że bardzo lubi Modzelewskiego. 

NIE PRZEGAP: Piłkarz reprezentacji skompromitował się, podrywając Julię Wieniawę! Zrobiła z niego pośmiewisko na cały kraj!

- Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski – tłumaczy Iza Kuna.

Jej partner bardzo cieszy się, że nie musi brać z nią ślubu.

- Cieszę się, że jestem z Izą, dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku - mówi Modzelewski.

NIE PRZEGAP: Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł powalającą metamorfozę! Na widok jego klaty padniecie! [FOTO]

Otworzyli sklep dla ubogich mieszkańców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE