Joanna Opozda w bikini wygina się na plaży. Antek Królikowski ma czego żałować! [ZDJĘCIE]

2021-01-13 11:10 wp
Antek Królikowski i Joanna Opozda
Autor: Instagram Antek Królikowski i Joanna Opozda

Joanna Opozda (32 l.) i Antek Królikowski (33 l.) rozstali się pod koniec 2020 roku, o czym huczał cały internet. Krótko po ogłoszeniu szokującej wiadomości, aktorka wyjechała na Madagaskar, gdzie oddaje się chwilom relaksu na słońcu. Na Instagramie Opozdy pojawiło się zdjęcie w bikini, na którym wygina się na plaży. Antek Królikowski ma czego żałować!

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się pod koniec 2020 roku. Wiadomość przekazała aktorka publikując na Instagramie oświadczenie. Wyznała w nim, że życzy Królikowskiemu jak najlepiej i chwilowo ogranicza social media: - (...) Chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieję, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym, co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku - czytamy.

Joanna Opozda w bikini na plaży

Smutne chwile Opozda postanowiła zastąpić na gorące wakacje. Wyjechała więc na Madagaskar, skąd trzy dni temu opublikowała pierwsze zdjęcie w 2021 roku! Okazuje się, że Joanna ma się świetnie. Znalazła nawet chwilę na pomoc potrzebującym zwierzętom, o czym pisaliśmy tutaj: To, co zrobiła Joanna Opozda wyciska łzy! Nie każdy zdobyłby się na taki gest

Wolny czas Joanna Opozda spędza też na plaży, czym nie zapomniała pochwalić się z internautami. Na Instagramie pokazała pikantne zdjęcie w bikini. Ubrana w seksowny strój weszła do wody i wyeksponowała swoją zgrabną sylwetkę. Antek ma czego żałować! Sami zobaczcie:

NIE PRZEGAP: Dzieci Michała Wiśniewskiego nie cieszą się z kolejnego braciszka? Mandaryna ujawnia: "Trochę byli zdziwieni"

ZOABCZ TAKŻE: Gorące zbliżenie rozgolaszonej Siwiec i Fabijańskiego. Co na to matka jego dziecka?!

Antek Królikowski o „Pętli” Patryka Vega: Prywatnie nie chce mieć nic wspólnego z bohaterami tego filmu/ Kasia Warnke całuje świetnie
Najnowsze