Julia Wieniawa kupiła TRZECIE mieszkanie. Kilka łazienek, taras na dachu. Wydała FORTUNĘ! [ZDJĘCIA]

2020-08-12 14:00 NR
Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie
Autor: Akpa/Instagram Julia Wieniawa pokazała nowe mieszkanie

Taka to się urządzi. I to dosłownie. Raptem 21-letnia Julia Wieniawa pochwaliła się właśnie zakupem nowego mieszkania. I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że jest to już trzecie (!) mieszkanie młodziutkiej gwiazdki. Najnowszy apartament z kilkoma łazienkami i tarasem na dachu kosztował ją przeszło milion złotych. Ale Julia od kilku lat ciężko pracuje na takie luksusy.

Julia Wieniawa pochwaliła się w sieci fotkami ze swojego nowiutkiego mieszkania. Co prawda aktorka aż łapie się za głowę myśląc o remoncie, którzy ją czeka, ale nie posiada się ze szczęścia. Urządzanie zaczęła od tarasu.

- Właśnie odwiedziłam swoje nowe mieszkanie. Czeka mnie naprawdę spory remont, więc trochę jeszcze czasu minie, zanim się tu wprowadzę. Ale już zaczęłam robić swój taras na dachu i będzie pięknie - powiedziała podekscytowana.

Julia kupiła mieszkanie z rynku wtórnego w nowoczesnym apartamentowcu w Warszawie. Za takie luksusy trzeba zapłacić grubo ponad milion złotych. Będzie tu kilka łazienek i piękny salon w stylu boho. Wszystko utrzymane w ciepłych kolorach, z akcesoriami z drewna i bambusa. Nie zabraknie też pokaźnych rozmiarów roślin.

Wygląda na to, że Julia postanowiła inwestować w nieruchomości, bo jest to już jej trzecie mieszkanie. W pierwszym właśnie mieszka, ale małe mieszkanko w trudem mieści już wszystkie jej rzeczy. Drugie kupiła niedawno, by wyremontować je i wynajmować. Do trzeciego wprowadzi się za kilka miesięcy. Zamiast zazdrościć, wypada jej jednak pogratulować, bowiem nic nie spadło jej z nieba.

Zobacz także: Wieniawa bez makijażu. Ogląda mieszkanie za 2 mln złotych! ZDJĘCIA

Julia od kilku lat robi zawrotną karierę dzięki swojej ciężkiej pracy - zaczęło się od serialu "Rodzinka.pl", a dziś nagrywa kilka filmów rocznie. Świetnie zarabia na Instagramie, na którym zgromadziła już blisko 2 mln fanów, bijąc inne gwiazdy na głowę. Bierze udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", za co wynegocjowała sobie rekordową stawkę - aż 30 tys zł. za odcinek. A jakby mało jej było pracy, postanowiła jeszcze występować w teatrze.

Zobacz także: Wieniawa ceni się jak światowa gwiazda. Żąda MILION za reklamę?!

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze