Wieniawa ceni się jak światowa gwiazda. Żąda MILION za reklamę?!

2019-05-21 10:55

Ma dopiero 20 lat, kilka ról w serialach, a już ceni się jak mało kto. Julia Wieniawa za udział w reklamie jednego z zagranicznych koncernów zażyczyła sobie aż milion złotych! Na takie stawki może u nas liczyć chyba tylko Robert Lewandowski (30 l.).

Julia dzięki roli w „Rodzince.pl”, a potem dzięki związkowi z Antkiem Królikowskim (30 l.), w zaledwie kilka lat stała się jedną z najpopularniejszych gwiazdeczek w Polsce. Na Instagramie ma już grubo ponad milion fanów. Nic dziwnego, że z miesiąca na miesiąc dziewczyna jest coraz bardziej rozchwytywana i propozycje reklam sypią się jak z rękawa. To sprawiło, że Julia poczuła się wyjątkowo mocnym zawodnikiem na runku reklamowym i za najnowszą reklamę jednego ze słynnych zagranicznych koncernów zażyczyła sobie aż milion złotych!

Stawka, która może wydawać się z kosmosu, rosła z roku na rok. W zeszłym roku za reklamę butów Julia dostała aż 600 tys. zł, a za kampanię sportowej odzieży jeszcze o 150 tys. więcej.

Młodziutka celebrytka reklamowała już też napoje gazowane, lakiery do paznokci i francuskie kosmetyki. Co ciekawe, swoją reklamową karierę zaczęła od tamponów dla dziewic.

– Julia już nawet nie zaczyna rozmów poniżej pół miliona – mówi nam nasz informator.

Taka to pożyje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE