Pamiętacie Kasię z "13. posterunku"? Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak

2021-01-21 11:10 wp
Pamiętacie Kasię z 13. posterunku? Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak
Autor: AKPA Pamiętacie Kasię z "13. posterunku"? Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak

Aleksandra Woźniak zasłynęła rolą blondwłosej policjantki Kasi z "13. posterunku". Aktorka zyskała wielką popularność, jednak dziś słuch po niej zaginął. Zmieniła branżę i robi coś zupełnie innego. Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak. Sami zobaczcie!

Wystąpiła w "Złotopolskich", "Daleko od noszy", "Barwach szczęścia", "Klanie", a największą popularność przyniósł jej serial "13 posterunek". Słynna sierżant Kasia, która podkochiwała się w Cezarym to jedna z ulubionych postaci widzów kultowej produkcji. Niestety, w najbliższym czasie nie zobaczymy Aleksandry Woźniak na ekranie. Gwiazda postanowiła wyjść ze świata show-biznesu i zajęła się czymś zupełnie innym! Wiemy, co robi serialowa blondynka.

NIE PRZEGAP: Mariusz Czajka na pogrzeb matki zebrał więcej, niż ktokolwiek podejrzewał. Gigantyczna suma zwala z nóg, aktor dziękuje darczyńcom

Wiemy, czym dziś zajmuje się Aleksandra Woźniak

Okazuje się, że jej wielką pasją jest psychologia. Właśnie dlatego Aleksandra Woźniak ukończyła Uniwersytet SWPS w Sopocie. Po studiach zajęła się szkoleniami z rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty, ale również terapie grupowe i indywidualne. Otworzyła nawet swój własny gabinet! W wywiadzie dla portalu "Świat zdrowia" opowiedziała o swoich obecnych zajęciach: "Miałam taką przypadłość, że bałam się latać samolotami i unikałam ich przez wiele lat. (...) Czasem denerwowałam się już dwa miesiące przed wylotem. Podjęłam terapię. Dzięki niej znalazłam odpowiedź na wiele pytań, przestałam się bać latać, ale też narzędzia, którymi posługiwał się terapeuta, tak mnie zafascynowały, że postanowiłam studiować psychologię. Tak że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki lękowi, który zmusił mnie do podjęcia terapii, odkryłam swoją pasję".

ZOBACZ TAKŻE: Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zachwycony tym, co zrobił Jurek Owsiak

Najdziwniejsze kreacje Maryli Rodowicz
Najnowsze