Takiej Nosowskiej jeszcze nie widzieliście! Krzykliwy makijaż to dopiero początek

2021-01-26 12:31 wp
Katarzyna Nosowska
Autor: AKPA Katarzyna Nosowska

Niewiarygodna przemiana Katarzyny Nosowskiej! Artystka wzięła udział w kolejnym muzycznym przedsięwzięciu. Raper Miuosh zaprezentował nowy singiel p.t. "Klucze". Gościnnie zaśpiewała tam liderka zespołu Hey. Wzięła też udział w teledysku. Jej charakteryzacja zwala z nóg, takiej Nosowskiej jeszcze nie widzieliście! Krzykliwy makijaż to dopiero początek.

Katarzyna Nosowska wystąpiła gościnnie w w teledysku, ale też użyczyła głosu słynnemu raperowi Miuoshowi. Produkcja powstała aby uczcić wydanie płyty "Powroty". Od tego wydarzenia minął już rok. Utwór "Klucze" robi furrorę w sieci. Okazuje się, że wideo wyreżyserował sam Ralph Kamiński, a na ekranie zobaczymy między innymi wielką gwiazdę polskiej muzyki. Katarzyna Nosowska wcieliła się w rolę klientki supermarketu. Nie jest to jednak zwyczajna kobieta. Jej charakteryzacja jest bardzo przemyślana i zaskoczy wielu!

ZOBACZ TAKŻE: Martyna z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę! Internauci porównują ją do wielkiej gwiazdy

Wielki "kokon" na głowie, krzykliwy makijaż i futro, to coś, co przyciąga wzrok. Takiej Nosowskiej jeszcze nie widzieliście. Oczy wokalistki podkreślone są zielonym cieniem, jej uszy zdobią gigantyczne kolczyki, a fryzura sięga nieba. Sami zobaczcie i posłuchajcie "Kluczy".

NIE PRZEGAP: 44-letnia Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" spodziewa się drugiego dziecka? "Życie czasem robi różne mega hity"

MIUOSH - Klucze feat. Nosowska
Autor: YouTube MIUOSH - Klucze feat. Nosowska MIUOSH - Klucze feat. Nosowska
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Nosowska królową Instagrama, Karolina Szostak znowu tyje!
Najnowsze