Kołakowska apeluje do "buraczanej hołoty" o pomoc dla Karolaka

2015-08-28 15:00 ssk

Kiedy teatr Tomasza Karolaka ogłosił, że jest w poważnych tarapatach finansowych, partnerka aktora postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Nie przebierając w słowach zwróciła się do całego narodu o wsparcie dla IMKI. Co napisała Viola Kołakowska?

Znana i lubiana aktorka i modelka, Viola Kołakowska, która jest partnerką Tomasz Karolaka, zaniepokoiła się informacjami, które pojawiły się w mediach dwa dni temu. Teatr założony przez aktora, czyli IMKA, wpadł w kłopoty finansowe. Wszystko przez sponsorów, którzy nieoczekiwanie wycofali się ze współpracy. Kiedy zarząd teatru z Karolakiem na czele szukają pomocy u potencjalnych sponsorów, Kołakowska postanowiła zwrócić się do szerszego grona. Modelka chce zaangażować w pomoc IMCE całą Polskę bez wyjątków.

- W kraju gdzie buraczana hołota słucha disco polo i ogląda żonę rolnika żłopiąc piwsko nic na poziomie zrobić nie można! Elitę wymordowali i zostało o to… to coś co tam się wielce rozpisuje na portalach równych poziomem obecnej inteligencji tego narodu ( w większości niestety). Jad i wasza głupota zatruje was samych i może wtedy będzie można tworzyć w końcu dla myślących, fajnych i ciekawych ludzi. Ciekawych w sensie otwartych na świat i ludzi, którzy chcą, widzą, czują więcej bo ich umysły i serca są otwarte a to rodzi szacunek, a szacunek jest podstawa miłości a miłość początkiem i końcem, sensem wszystkiego . Namawiam Was gorąco do wspierania się, dopingowania sobie, do stworzenia nowej jakości życia w którym to ,,kultura „jest wartością nadrzędną - mówi Kołakowska. Tymi ostrymi, ale niestety prawdziwymi słowami, aktorka próbuje wesprzeć Karolaka. Pomożecie?

Zobacz: Tomasz Karolak (44 l.) o problemach finansowych swojego teatru Imka: Przyjdzie nam robić chałtury

Najnowsze