Magda Cielecka pozbyła się włosów dla roli. Szokująca metamorfoza aktorki

2021-06-24 20:41
Magda Cielecka pozbyła się włosów dla nowej roli. Szokująca metamorfoza aktorki!
Autor: Instagram Magda Cielecka pozbyła się włosów dla nowej roli. Szokująca metamorfoza aktorki!

Magda Cielecka (49 l.), która ostatnio robi furorę wcielając się w Joannę Chyłkę w serialu TVN, zawsze była kojarzona ze swojego profesjonalnego podejścia do pracy. Dla ciekawej roli jest gotowa zrobić wszystko. Tym razem jednak zaszokowała swoich fanów. Żeby wystąpić na deskach teatru przeszła wstrząsającą metamorfozę. Co zrobiła ze swoim wyglądem?

Magda Cielecka nie pcha się na czerwony dywan, ani nie zabiega, żeby było o niej głośno. Cielecka skupia się po prostu na swojej pracy. Zawsze wybiera role, za które jest wysoko oceniana przez krytyków i widzów. Co prawda ostatnio przyjęła propozycję grania w serialu "Chyłka", dzięki czemu każdy przysłowiowy "Kowalski" mógł podziwiać jej grę aktorską. Jednak największym wyzwaniem dla artysty jest teatr. I to właśnie na potrzeby jednego ze spektakli Cielecka przeszła totalną zmianę wizerunku.

ZOBACZ KONIECZNIE: Cielecka PRZYSSAŁA SIĘ do szyi młodszego chłopaka. Namiętne chwile! [ZDJĘCIA]

Cielecka i jej nowa fryzura

Na swój profil na Instagrama, Magda wrzuciła swoje najnowsze zdjęcie. Każdy kto na nią spojrzał przeżył prawdziwy szok! Aktorka ma ultra krótką blond fryzurę, a właściwie resztki włosów są ledwie widoczne. Do tego ciemne, mocno zarysowane brwi. Taki wygląd Cieleckiej bardzo odbiega od tego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Fani również poczuli się zdezorientowani. W komentarzach od razu pojawiły się pytania, czy Magda obcięła włosy. Na szczęście okazało się, że to tylko charakteryzacja do jednego ze spektakli.

"Od dziś do niedzieli „Odyseja. Historia dla Hollywoodu” w @nowy_teatr 🔥 ostatnie spektakle, kolejne w październiku!", napisała pod zdjęciem.

Rzeczywiście spektakl Krzysztofa Warlikowskiego jest bardzo wymagający. Cielecka wciela się w nim w postać hollywoodzkiej gwiazdy Elisabeth Taylor. Na deskach "Nowego teatru" obok Magdy pojawiają się też inne bardzo znane nazwiska m.in. Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, czy Jacek Poniedziałek.

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwikłana! Widzicie podobieństwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE