Magda Gessler chce przełożenia wyborów! Pisze o NAGOŚCI

2020-04-06 13:18 doll
Magda Gessler chce przełożenia wyborów!
Autor: Instagram Magda Gessler chce przełożenia wyborów

Magda Gessler na prezydenta! - taki apel już dawno temu wystosowali fani ekscentrycznej sławy kulinarnej. Chociaż ona sama woli tytułować się "królową", to w kwestiach politycznych posiada zdecydowane poglądy. Ostatnio dała nim ujście, pisząc o wyborach prezydenckich.

Magda Gessler od zawsze stara się być apolityczna. Woli skupiać się na kuchni i nowych smakach, niż politycznych kłótniach. Dlatego tym większe zdziwienie wywołała, gdy na Facebooku opowiedziała się przeciwko wyborom prezydenckim! A przynajmniej przeciwko tym, jakie mają odbyć się już 10 maja. Okazuje się, że celebrytka ma w tym temacie zdecydowane zdanie - chce przełożenia wyborów, oczywiście z uwagi na koronawirusa.

W długim, barwnym i zawiłym wpisie Magda Gessler wyłuszczyła swoje racje: świat płonie, my jesteśmy wobec niego nadzy, więc nie powinniśmy ignorować tego, co się teraz dzieje. Nie możemy stracić wartości takich jak wolność i niezależność w podejmowaniu wyborów - a teraz, w izolacji, to wszystko jest mocno ograniczone:

- (...) Jestem za przełożeniem wyborów, aby te wspomniane wartości nie umarły! Pozwólmy zagłosować Polakom i Polkom w zgodzie z sumieniem, a nie zniewolonym przez obecną sytuację. Zadbajmy o obiektywizm i złapanie świeżego powietrza PO wyjściu z izolacji w której się teraz znaleźliśmy i która determinuje nasze podejście, nasze myśli i potencjalne wybory.... Niech ten przysłowiowy „wiatr” otworzy nam oczy, rozum i na nowo pozwoli się nam odrodzić i spojrzeć na wszystko z obiektywizmem i zgodnie z WŁASNYM sumieniem…Teraz, w tych warunkach izolacji to jest niemożliwe.... - napisała Magda Gessler.

Zobaczcie cały jej wpis:

Najnowsze