Małgorzata Foremniak dopieszczona pianą wije się w kąpieli. Nagranie robi furorę w sieci!

2021-06-21 14:18
Małgorzata Foremniak
Autor: Instagram/AKPA Małgorzata Foremniak w pianie

Małgorzata Foremniak (54 l.) robi furorę w sieci. Prowadzi konto na Instagramie z dużym powodzeniem. Zamieszcza dowcipne zdjęcia i filmiki, a jej fani pękają ze śmiechu na jej widok! Tak stało się i tym razem. Foremniak opublikowała filmik, na którym bierze kąpiel, ale nie byle jak! Była gwiazda "Na dobre i na złe" wiła się w pianie, a jej inspiracją był Kabaret Starszych Panów i słynna piosenka. Zobaczcie, na jaki pomysł wpadła aktorka!

Małgorzata Foremniak została gwiazdą Instagrama! Jej profil obserwuje blisko 79 tys. osób! Aktorka zamieszcza w sieci zabawne zdjęcia i filmiki, pokazując dystans do świata i siebie samej. Fani Foremniak są jej za to wdzięczni i uwielbiają, gdy ich idolka wrzuci coś nowego do sieci. Doceniają jej naturalność. Aktorka opublikowała filmik, na którym bierze kąpiel i zachwyca się pianą! Zainspirowała ją piosenka Kabaretu Starszych Panów pt. "Już kąpiesz się nie dla mnie". 

Już kąpiesz się nie dla mnie

W pieszczocie pian

Nie dla mnie już przy wannie

Odkręcasz kran

Nie dla mnie już natryskiem

Zraszasz czary swe wszystkie

Wiem, że czeka, aż wyschniesz,

Już inny pan

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

ZOBACZ: Daniel z "Klanu" wziął ślub! Jakub Tolak pokazał zdjęcia. Niezwykła suknia panny młodej

Foremniak szalała w wodzie krzycząc "Kobieta powstała z piany" - nawiązując do narodzin Afrodyty. Internauci docenili poczucie humoru:

- Cudowna a poczucie humoru rewelka!

- Przy tym upale to sama rozkosz. Miłej kąpieli.

- Uwielbiam Pani pogodę ducha❤️ Afrodyto!

- Uwielbiam Pani poczucie humoru.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze