Małgorzata Rozenek-Majdan wyznaje: Pomogę kobietom zajść w ciążę

2019-12-28 5:02 deck
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: AKPA Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) nareszcie może cieszyć się ciążą i tym szczęściem zamierza dzielić się z innymi. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda TVN jest w trakcie zakładania fundacji, która pomoże innym parom zajść w ciążę.

Temat problemów z zajściem w ciążę zna od podszewki. Ma już za sobą dwa poronienia i wiele nieudanych prób zapłodnienia in-vitro. Ostatnia zakończyła się sukcesem i już za pięć miesięcy na świat przyjdzie jej trzecie dziecko, a pierwsze z mężem Radosławem (47 l.).

- Dziękuję za gratulacje - mówi wyraźnie szczęśliwa Rozenek w rozmowie z „Super Expressem”. - Tak, to prawda, zakładam fundację, która będzie zajmowała się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z pomocy medycyny w leczeniu niepłodności. Ci ludzie często są zostawieni sami sobie - opowiada nam. Okazuje się, że prace są już na zaawansowanym etapie, a fundacja ruszy w nowym roku. - Wystąpiliśmy już o wpisanie do rejestru fundacji, zbieramy partnerów, remontujemy lokal i od stycznia ruszamy! - usłyszeliśmy od Małgosi.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze