Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Ona ma 22 lata, on...

2020-07-31 16:46 wp
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Ona ma 22 lata, on...
Autor: AKPA/Instagram @marceepan Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Ona ma 22 lata, on...

Niebywałe wieści! Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są parą?! Czyżby słynny skoczek na dobre rozprawił się z przeszłością i kontrowersyjną Justyną Żyłą? Wszystko na to wskazuje, że śmiało wymienił ją na młodszy model i w jego sercu znalazło się miejsce na nową miłość. Sprawdź, kim jest Marcelina Ziętek i co łączy ją z Piotrem Żyłą. Ona ma 22 lata, on...

Nie jest tajemnicą, że relacja Piotra Żyły z jego byłą żoną Justyną jest naprawdę burzliwa. Liczne awantury, mocne słowa i "zwilczona psychika" na pewno wzbudzają niesmak u słynnego skoczka. Czas położyć kres wielkiej wojnie i ułożyć swoje życie prywatne na nowo! Wszystko wskazuje na to, że Piotr radzi sobie z tym wyśmienicie. Jak donosi Pudelek.pl, Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są parą. Trzeba przyznać, że sportowiec ma gust i pociąg do młodszych kobiet. Ona ma 22 lata, on... 33! Jedenaście lat młodsza Marcelina Ziętek coraz częściej daje internautom sygnały, że w jej życiu pojawiła się wielka miłość. Jednak kim jest młodziutka celebrytka?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Kim jest Marcelina Ziętek?

22-letnia Marcelina Ziętek znana jest widzom serialu "19+" i "Szkoła" emitowanych na kanale TVN. Oprócz telewizyjnych podbojów, Ziętek lubi brać udział w konkursach piękności. Z jej Instagrama dowiadujemy się, że zdobyła tytuły: Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek. Jej profil obserwuje ponad 35 tys. osób. Fani mogą tam zobaczyć zdjęcia z licznych podróży młodej aktorki. Myślicie, że Piotr Żyła lubi odpoczywać w jej towarzystwie? Wszystko na to wskazuje!

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek z serialu "19+"? Wyciekł dowód!

Na profilu Instagramowym gwiazdy "19+" od dłuższego czasu regularnie pojawiały się materiały z tajemniczym partnerem. Niestety, młoda celebrytka nie ujawniała jego tożsamości. Dodawała zdjęcia lub krótkie wideo z widocznymi fragmentami ciała mężczyzny. Raz namiętne pocałunki i głowa ukochanego pokazana tyłem, innym razem romantyczny poranek w łóżku i jego... gołe stopy! Ich kształt dokładnie zgadza się ze zdjęciami, które publikował Piotr. Musicie to zbaczyć! Jak myślicie, czy to właśnie Marcelinie Ziętek wściekła Justyna Żyła ostro groziła wypisując wulgaryzmy?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Ona ma 22 lata, on...
Autor: Instagram Marcelina Ziętek i Piotr Żyła SĄ PARĄ?! Ona ma 22 lata, on...

Jak myślicie, czy związek Marceliny i Piotra wkrótce okaże się prawdą, a partnerzy potwierdzą informacje o swoim romansie? Sprawdźcie, czy do siebie pasują!

Najnowsze