Wielka tragedia gwiazdy internetu. Żali się w piosence. Marcin Dubiel przyznał TO przed fanami [WIDEO]

2020-12-04 21:35 bw
Wielka tragedia gwiazdy internetu. Żali się w piosence. Marcin Dubiel przyznał TO przed fanami
Autor: Youtube; Marcin Dubiel Wielka tragedia gwiazdy internetu. Żali się w piosence. Marcin Dubiel przyznał TO przed fanami

Pierwsze miejsce w "karcie na czasie" serwisu Youtube i wiele przychylnych komentarzy. Gwiazda Internetu, Marcin Dubiel, po przegranej walce w Fame MMA postanowił zacząć karierę... muzyczną? Nagrał piosenkę, w której żali się na samotność. Przyznał się do wszystkiego przed fanami i całym Internetem! Jest nagranie. Zobaczcie wideo!

Marcin Dubiel nagrał piosenkę pt. "Lonely". Przyznał się do samotności

"Własna interpretacja utworu Justina Biebera", taki krótki opis zamieścił Marcin Dubiel, gwiazda internetu, pod piosenką pt. "Lonely" (aranż. Nerwus), którą zamieścił w serwisie Youtube. Wieczorem, 4 grudnia, znajdowała się ona na pierwszym miejscu w "karcie na czasie" i przekroczyła próg miliona wyświetleń. W tekście można posłuchać o samotności, która ma doskwierać youtuberowi. Posypały się pozytywne komentarze. "Marcin dzięki za to , że dałeś nam zrozumieć, że youtuberzy to też ludzie, którzy tak jak ja popełniają błędy. Szanuję, bardzo dojrzała i emocjonalna piosenka. Życzę tego co najlepsze", napisała Julia. Myślicie, że po przegranej w Fame MMA teraz Marcin Dubiel rozpocznie karierę... muzyczną? Jego rywal, Kacper Blonsky, też zasłynął ostatnio z nagrywania piosenek. Podoba Wam się taka twórczość? Posłuchajcie! Nagranie zamieszczamy poniżej. 

Grób 13-letniej Milenki, która odebrała sobie życie
Najnowsze