Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka? Wymowne ZDJĘCIE. Fani są pewni, że Pola jest w ciąży

2021-04-11 19:00 Wiktoria Policha
Michał Wiśniewski marzy o 6 dziecku
Autor: Akpa Michał Wiśniewski marzy o 6 dziecku

Michał Wiśniewski to gwiazdor, który doczekał się licznego potomstwa. Ma pięcioro dzieci, które bardzo kocha i poświęca im każdą wolną chwilę. Najmłodszym z całej rodziny jest Falco Amadeus, który przyszedł na świat na początku tego roku. Czyżby Michał Wiśniewski spodziewał się kolejnego dziecka? Fani są niemal pewni, że Pola jest w ciąży. Zobaczcie wymowne zdjęcie.

Michał Wiśniewski doczekał się pięciorga dzieci. Wziął też pięć ślubów. Przypomnijmy, że lider Ich Troje wychowuje Fabienne (17 l.) i Xaviera (18 l.) ze związku z tancerką Martą "Mandaryną" Wiśniewską (42 l.) oraz Etiennette (13 l.) i Vivienne (12 l.) z małżeństwa z piosenkarką Anią Świątczak (43 l.), a także Falco Amadeusa z małżeństwa z Polą Wiśniewską. Czyżby spodziewał się szóstego potomka? Na Instagramie pokazał wymowne zdjęcie! Widzimy na nim tatuaż, na którym Wiśniewski w symboliczny sposób zaznaczył narodziny najmłodszego synka.

Michał Wiśniewski spodziewa się kolejnego dziecka?

To jednak nie koniec! Wyżej widać pustą ramkę z miejscem na datę narodzin. Tym, co zwraca uwagę, jest literka "C". Ma oznaczać początek imienia. Fani są przekonani, że Pola Wiśniewska jest ponownie w ciąży! Co na to gwiazdor? Jego komentarz brzmi bardzo tajemniczo. Dodał praktycznie same hasztagi: "#tatoo #falcoamadeus batoon #children #father #zdjeciemowisamozasiebie". Oznaczył też ukochaną.

Fani są pewni, że Pola Wiśniewska jest w ciąży!

Fani komentują:

- Czyżby...kolejny cud w drodze, czy w planach?! Literka mówi, że imię już jest...

- A tatuaż powyżej to plany przyszłościowe czy już cos jest na rzeczy? Tak czy tak gratuluję

- A tatuaż powyżej czeka na wypełnienie, pomyślności!

- Widzę, że plany na poważnie

- Gratulacje! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze