Milionerzy: Pytanie MEDYCZNE zaskoczyło uczestnika. Chodzi o KREW

2020-09-30 20:56 wp
Milionerzy TVN, Hubert Urbański
Autor: X-NEWS "Milionerzy" TVN, Hubert Urbański

Żeby zostać milionerem trzeba się sporo natrudzić! Zupełnie inaczej jest w "Milionerach". Z pomocą przychodzi Hubert Urbański i kultowy teleturniej. Choć droga do wielkiej sumki nie jest banalna, wystarczy wziąć głęboki wdech i z rozwagą typować poprawne odpowiedzi. Tym razem pytanie o Odczyn Biernackiego. Co to jest?

Kolejny odcinek "Milionerów" to nowe pytanie. Sprawdź się i spróbuj odpowiedzieć! Jak poradził sobie uczestnik z pytaniem o Odczyn Biernackiego? Odpowiedź poniżej. 

Milionerzy: Wesoły gracz chciał PRZYTULIĆ wielką sumkę. Dostał poważne pytanie o NATO

Odczyn Biernackiego to wskaźnik:

A: opadania erytrocytów

B: przyrostu leukocytów

C: odrywania się limfocytów

D: wiązania się trombocytów

Uczestnik był zaskoczony tym pytaniem. Niestety nie znał poprawnej odpowiedzi, dlatego poprosił o pomoc publiczność. Najwięcej odpowiedzi zdobyła A i C. Niestety, to nie wystarczyło. Wybrał też 50:50 i zdecydował, że zaznaczy wariant A. Odczyn Biernackiego to wskaźnik opadania erytrocytów!

Milionerzy: PIEKIELNIE TRUDNE pytanie! Który to trzeci w kolejności KRÓL POLSKI?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Najnowsze