Milionerzy: Trudne pytanie na drodze śmiałka! Rapany to duże, drapieżne...

2021-02-22 21:03 dkow
Milionerzy
Autor: Screenshot Milionerzy/player.pl

"Milionerzy" to trudne pytania i jeszcze trudniejsze odpowiedzi. W dzisiejszym odcinku jedno z pytań wyjątkowo zaskoczyło uczestnika. Sprawdź, z czym zmierzył się chętny na milion w "Milionerach". Rapany to duże, drapieżne...

W dzisiejszym odcinku uczestnik rozpoczął grę o milion złotych w "Milionerach". Jak mu poszło? Przypomnijmy, że nie tylko on miał chrapkę na najwyższą wygraną! Jedno ze śmiałków sam język polski przeszkodził w spełnieniu marzeń. A z czym zmierzył się dzisiaj?

Sprawdź też: Krystyna przyłapana na kłamstwie! Fani oburzeni zachowaniem kuracjuszki. "Sztywna jak druty w staniku"

Rapany to duże, drapieżne:

A. zające

B. owce

C. ślimaki

D. dżdżownice

Uczestnik postawił na odpowiedź C. Czy była poprawna? Okazało się, że tak! Śmiałek kontynuuje zatem grę o milion w "Milionerach"!

Zobacz to: Doda wyszła SKĄPO ubrana na ulicę. Żaden kierowca nie chciał jej zabrać do swojego auta! "Co robię nie tak?!"

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grób Krystyny Sienkiewicz. Niezapomniani
Najnowsze