To już ostatnie chwile, by głosować! Wkrótce poznamy zwycięzcę "The Voice Kids 4"

2021-04-17 9:49
The Voice Kids
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Rywalizacja najbardziej utalentowanych młodych wokalistów w programie "The Voice Kids" dobiega końca. Czas poznać zwycięzcę 4. edycji muzycznego show.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Zapowiada się iście przebojowy finał i prawdziwa muzyczne uczta. Na scenie zaprezentuje się bowiem nie tylko troje finalistów, ale również gwiazdy, które wystąpią gościnnie w sobotni wieczór na scenie "The Voice Kids".

Za uczestnikami programu długie tygodnie wokalnych zmagań. Aby znaleźć się w finałowej trójce, musieli pokonać tysiące chętnych z całej Polski w wieku od 8 do 14 lat, którzy zgłosili się w tym roku na casting do programu. O tym, że udział w nim może się stać przepustką do wielkiej muzycznej kariery, przekonał się już niejeden uczestnik poprzedniej edycji. To tutaj pierwsze kroki stawiali Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Marcin Maciejczak, którzy dziś są jedynymi z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia.

Teraz przed podobną szansę mają kolejni podopieczni Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona. Tydzień temu spośród finałowej dziewiątki każdy z trenerów mógł do ostatniego muzycznego starcia zaprosić już tylko jedną osobę ze swojej drużyny. W ocenie ich występów już jednak nie głos jurorów okaże się decydujący, a werdykt widzów, którzy od tygodnia mogli oddawać głos na swojego faworyta.

Wyniki głosowania poznamy już w sobotni wieczór. Wtedy też troje małych finalistów zaprezentuje się na scenie po raz ostatni. Werdykt widzów ogłoszą gospodarze programu - Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Komu wręczą tym razem prestiżową statuetkę oraz nagrodę główną w wysokości 50 tys. złotych przeznaczonych na dalszą edukację?

Emisja w TV:

The Voice Kids

sobota 20.00 TVP 2

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze