Ekipa, czyli najsłynniejsi polscy youtuberzy nagrywają płytę. Co na to znani raperzy? Jest komentarz!

EKIPA, najsłynniejsi polscy youtuberzy nagrywają płytę. Co na to znani raperzy? Jest komentarz!
Autor: Instagram @frizoluszek EKIPA, najsłynniejsi polscy youtuberzy nagrywają płytę. Co na to znani raperzy? Jest komentarz!

Ekipa, czyli grupa najsłynniejszych polskich youtuberów właśnie nagrywa płytę. Paczka przyjaciół, których połączył także biznes, postanowiła skupić się na muzyce. Ich najnowszy projekt nosi tytuł "Sezon 3". Choć póki co, Ekipa Friza (Karola Wiśniewskiego) wypuściła dopiero dwa kawałki pod tytułem "3KIPA" i "Zaebyście", już wiadomo, że znajdziemy tam całą paletę dźwięków. Od rapu, po trap przez muzykę bardziej imprezową. Sprawdź kim są członkowie Ekipy Friza i dowiedz się, co o ich płycie myślą znani polscy raperzy? Jest komentarz Bedoesa!

Ekipa Friza to grupa przyjaciół, których połączyły nie tylko dobre relacje. Są zaradni, młodzi i bardzo ambitni, a do tego... bogaci! To właśnie chęć i smykałka do biznesu sprawiła, że dziś, jedni z najsłynniejszych youtuberów w Polsce, zamieszali razem. Projekt Ekipa był inicjatywą Karola "Friza" Wiśniewskiego. To on zaprosił znajomych do wielkiego domu, gdzie w rok osiągnęli gigantyczny sukces. Friz zawdzięcza to głównie codziennym filmom i niebanalnej tematyce. Najpierw wideo z codziennymi wyzwaniami, przez wyjazd do Stanów Zjednoczonych, aż po własną płytę!

EKIPA Friza nagrywa płytę. Co na to znani raperzy?

Ekipa Friza nagrywa płytę pod tytułem "Sezon 3". Internetowi twórcy regularnie wypuszczają nowe utwory do sieci. Pierwszym był "3KIPA", kilka dni temu zaprezentowali fanom drugi, czyli "Zaebyście". Ich kawałki biją rekordy popularności! Po 24 godzinach od publikacji, pierwszy miał aż 3.7 miliona wyświetleń, drugi ponad 4 miliony. To absolutny rekord na polskim YouTube! Co na to polscy raperzy? To do nich należy przecież scena i koncerty. Okazuje się, że niektórzy otrzymali propozycję współpracy z Ekipą, jednak zrezygnowali. O kim mowa?

Karolowi "Frizowi" Wiśniewskiemu odmówili m.in.: Bedoes, Mata czy Szpaku. Powód takiej decyzji zdradził Bedoes, który na Instagramie wyznał, że źle czułby się w takiej odsłonie:

ZOBACZ: Kim jest Karol Friz Wiśniewski? Najbogatszy polski youtuber u Kuby Wojewódzkiego

- Muzyka to jest całe moje życie. Ja rozumiem twórców, którzy tworzą dla zabawy. Wy sobie możecie mówić: "Tak, grubasie, pie**olisz, a sam nagrywasz czasami o głupotach". Okej, czasami mam taki mood. Ale żeby uczestniczyć w takim projekcie, to się nie czuję. Bo tak, jak mówię, to jest całe moje życie, to płynie z mojego serca. I średnio bym się czuł w takie odsłonie, no, k**wa, no. To jest moje życie. Nie jestem taki spięty, że no, kurwa, oni robią płytę. Nie o to chodzi, wielkie pozdro dla Ekipy - mówił na live.

Kim jest Karol Friz Wiśniewski?

Obecnie Friz jest jednym z najpopularniejszych i najbogatszych polskich youtuberów. Karol Wiśniewski karierę zaczął już w 2010 roku. To właśnie wtedy otworzył kanał na YouTube. Jednak prawdziwą przygodę ze słynną platformą zaczął wiele lat później. Początkowo publikował wideo z różnych wydarzeń. Później grał w Pokemon GO, co regularnie i sukcesywnie pokazywał na swoim profilu.

Widzowie Karola Wiśniewskiego mogli zobaczyć różnorodne treści: typowe vlogi informacyjne z najnowszymi wieściami od Niantic, live z łapania pokemonów, ewoluowania czy wykluwania jaj. Dzięki temu zyskał wielką popularność. Z czasem treści, które Friz publikował były bardziej lifestyle'owe, a po odniesieniu wielkiego sukcesu w 2018 roku postanowił założyć słynną EKIPĘ. 

Sukces na YouTube przerodził się w większy biznes. Friz w 2021 roku założył spółkę - EKIPA S.A., z którą wszedł na giełdę. To pierwszy polski youtuber, który zdecydował się na taki krok!

SPRAWDŹ: Karol "Friz" Wiśniewski jeździ autem MARZEŃ. To sportowy model spod znaku GWIAZDY - GALERIA

EKIPA Friza - kim są słynni youtuberzy, skład, nicki

W Ekipie Friza, oprócz jej założyciela, jest naprawdę mnóstwo osób. Montażyści, operatorzy, asystenci czy osoby odpowiedzialne za sklep EKIPATONOSI.PL, ale przede wszystkim youtuberzy - przyjaciele Friza. Oto oni:

  • Weronika Sowa (Wersow) - dziewczyna Friza
  • Marta Błoch (Murcix)
  • Kamil Chwastek (Poczciwy Krzychu)
  • Jakub Patecki (Patec Wariatec)
  • Mateusz Trąbka (Tromba)
  • Maria Ryskala (Marcysia) - dziewczyna Tromby
  • Łukasz Wojtyca (Wujek Łuki)
  • Kasia Bożek (Fusialka)- dziewczyna Wujka Łukiego
  • Mateusz Krzyżanowski (Mini Majk)
  • Piotr Nowak (Nowciax)

Ekipa we wtorek pojawi się u Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN. Program będzie można oglądać o 22:30.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze