Narożna z Pięknych i Młodych znowu w opałach. To nie wygląda dobrze

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi
Autor: Instagram

Magdalena Narożna (32 l.) pochwaliła się opalenizną na Instagramie. Udała się na przymusowy odpoczynek i to zastanowiło fanów. Dlaczego przymusowy? Wokalistka Pięknych i Młodych uszkodziła palce dłoni. Pokazała je w szynach i z bandażem. Co się stało? Narożna jest ostatnio bardzo zapracowana. Gwiazda sporo koncertuje. Czy kontuzja przeszkodzi jej w karierze?

Magda Narożna z zespołem Piękni i Młodzi miała prężny okres w czerwcu, gdy zespół grał na weselach. Grupa występuje nie tylko na ślubach, a za ich występ trzeba słono zapłacić. Niestety w tym samym czasie Narożna trafiła do szpitala. Jej stan zdrowia nie pozwalał na kontynuowanie koncertów.  Gdy wokalistka wróciła do formy, znów mogła szaleć na scenie. Jeszcze trzy dni temu bawiła ludzi na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. I znów wpadła w tarapaty. Narożna wypoczywa i jak sama napisała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie - jest to przymusowy odpoczynek. Zmęczona Magdalena pracuje nad swoją opalenizną. Wreszcie może odpocząć od sceny i obowiązków kury domowej. Fanów zastanowił opatrunek na jej prawej dłoni. Gwiazda ma dwa palce w szynach! Fani wspierają swoją idolkę i życzą jej zdrowia. Narożna nie zdradziła jeszcze, jak odniosła ranę. 

ZOBACZ:Dawid Narożny DOGRYZA żonie, która zaręczyła się z nowym. Jeszcze nie mają rozwodu

Smaszcz-Kurzajewska znowu z byłym mężem! O co chodzi?

Małgorzata Socha szaleje na plaży
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze