Natalia Kukulska wplątana w duet z synem Krzysztofa Krawczyka. "To ja. Naczelna cierpiętnica RP"

2021-04-16 11:03 Magdalena Guss-Gasińska
Natalia Kukulska
Autor: AKPA Natalia Kukulska

Piosenkarka jest oburzona tym co się wydarzyło. Kukulska (45 l.) postanowiła ujawnić całą prawdę o Krawczyku (+74 l.) i jego synu.

Natalia od małego musiała się zmierzyć z życiem w artystycznej rodzinie. Dla niej nie było niczym niezwykłym, że w jej rodzinnym domu pojawiały się znane osoby, które były przyjaciółmi rodziców: Anny Jantar (+ 30 l.) i Jarosława Kukulskiego (+66 l.).

W późnieszym życiu musiała jednak często słuchać różnych historii na temat swojej rodziny, które czasami były trochę koloryzowane. Piosenkarka dzielnie to znosiła, ale ostatnia sytuacja wyprowadziła ją z równowagi. A wszystko przez jedną z informacji, że Krzysztof Krawczyk (+74 l.) był jej bliskim wujkiem, a z jego synem ma nagrać duet.

Szczegółowo jest opisane ich wspólne dzieciństwo i to, że Krzysztof Junior chciał nagrać duet z ojcem, ale nie zdążył, a Natalia postanowiła mu pomóc, traktując to jako hołd dla ich rodziców.

ZOBACZ: Krzysztof Krawczyk miał żal do Roberta Lewandowskiego. Manager artysty zdradził ten SEKRET dopiero po śmierci artysty

- To ja. Naczelna cierpiętnica RP. Wklejona w martyrologię mojej rodziny i wszelkich osób, które się z nią znały. Właśnie jestem po lekturze „Na żywo”, którego okładka ze mną przyciągnęła mój wzrok na stacji benzynowej tytułem - „ Spłaci mu swój dług”. Długów nie lubię i o żadnym nie wiem. Kupiłam. Czytam. Sugerowany wierzyciel to „wujo” jak pisze redakcja Krzysztof Krawczyk. Opis naszych relacji mocno podkoloryzowany. Nawet tych z przeszłości. Widzieliśmy się kilka razy w życiu. Ale to nic... - pisze na swoim porfilu na Instagramie Kukulska.

- Cała historia dotyczy syna - Krzysztofa jr., z którym podobno się przyjaźnię i teraz chcę nagrać z nim duet by mu pomóc, to ma być ta spłata długów. Ufff, czyli nie kasa. Syna ś.p. Krzysztofa nie znam. Nawet nie wiedziałam, ze śpiewa. Najbardziej niewiarygodne jest to, ze w artykule są moje kwieciste wspomnienia z naszych relacji i zabaw - dodaje.

CZYTAJ: Awantura nad grobem Krzysztofa Krawczyka! "Zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża"

Kukulska dosyć jasno zaznczyła, że z Krzysztofem Krawczykiem nie łączyła ją właściwie żadna więź. Jednak inne wrażenie można było odnieść po jej wpisie po śmierci legendy muzyki.

„ Oto jest życia mała garść, pochyl się nad nią - oceń patrz. Czy jest tak jak człowiek chciał, czy ktoś inny z niej do syta brał...” - to kolejna kompozycja mojego Taty. Moja ulubiona. Zaśpiewana genialnie. Zawsze mnie wzruszała. Tak jak wzruszały mnie nasze spotkania - np. w Chicago, kiedy Krzysio tak ciepło ze mną rozmawiał, wspominając moich rodziców. Czułam jego bliskość choć nie mieliśmy ostatnio kontaktu. Myślę, że dla fanów polskiej piosenki ta bliskość zostanie na zawsze - i do tego wrzuciła rodzinne zdjęcie, na którym jest z rodzicami i Krawczykiem.

Jaka jest prawda, nikt nie jest w stanie tego ustalić. Ci którzy pamiętali historie z czasów dzieciństwa piosenkarki odeszli na zawsze...

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze