"Nic się nie stało": Schejbal OSTRO atakuje Latkowskiego! Jest ZŁA jak osa!

2020-05-21 18:33 PIK, JWa
Magdalena Schejbal
Autor: Flickr/Fryta 73

Znana aktorka Magdalena Schejbal nie pojawia się w kontrowersyjnym filmie Sylwestra Latkowskiego w żadnym kontekście. Jednak jest wyraźnie wściekła i bardzo ostro atakuje reżysera! O co chodzi?

Dokument "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego miał obnażyć brudne sprawki celebrytów na przykładzie ich powiązania z sopockim klubem Zatoka Sztuki. Jego właściciel jest oskarżony o wykorzystywanie nieletnich dziewcząt, handel nimi, gwałt. Jednak sugestie reżysera nie są poparte żadnymi dowodami, za to wzbudzają coraz ostrzejsze reakcje.

Borys Szyc odpowiada Latkowskiemu i nie patyczkuje się!

Magdalena Schejbal nie pojawia się w filmie Latkowskiego w żadnym kontekście. Jednak aktorka bardzo ostro go zaatakowała. - O nie!Tak to nie będzie!!! (...) Panie Latkowski! Proszę swoje pomyje ładować w inny kanał! Prowokacje i manipulacje to nie tu - napisała wściekła na swoim facebooku. Skąd taka reakcja?

Chodzi o Przemka Szalińskiego, znanego i popularnego w Trójmieście organizatora akcji charytatywnych. Sam jest chory i niepełnosprawny, ale od 13 roku życia organizuje zbiórki i pomaga innym niepełnosprawnym. Od czterech lat prowadzi fundację Przemek Dzieciom. Ponieważ pojawia się w filmie Latkowskiego i to właśnie jego jednego reżyser próbuje odwiedzić z kamerą, Schejbal, ale też wiele innych osób znających Przemka, zdecydowanie stanęło w jego obronie.

"Jako ojciec czwórki dzieci... Po premierze filmie Latkowskiego Bieniuk wydał oświadczenie!

Przemek i ja znamy się od wtedy czyli jakieś 10 lat!!! Zrobił i robi wciąż wiele dobrego dla mniejszych i słabszych i możemy tylko się cieszyć,dziękować i go wspierać. Nie ma mojej zgody na oczernianie Przemka (...) Kampania hejtu i gnoju nie ma prawa uderzać w takich ludzi jak Przemek a tym samym w jego fundację Fundacja Przemek Dzieciom. Wara!!!! Przemek Szaliński trzymaj się - wspiera go Magdalena Schejbal.

Po premierze "Nic się nie stało" Doda broni Majdana. Rozenek nie będzie zadowolona!

To wsparcie na pewno jest mu potrzebne. Po premierze filmu, która miała miejsce w środę wieczorem w TVP, Przemek był w kiepskim stanie psychicznym. - Jak człowiek ma miękkie serce to trzeba mieć twardą... Nie warto być dobry, nie warto. Dzięki za Wasze wsparcie w tej sytuacji! - napisał na swoim facebooku. Na szczęście nie jest sam: natychmiast pojawiły się pod nim wspierające go posty.

Zarobki Magdaleny Ogórek w TVP: te liczby SZOKUJĄ!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Film S. Latkowskiego "Nic się nie stało". Wojewódzki grozi pozwem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze