Gwiazdor "M jak miłość" naprawdę to zrobił. Roznerski pozuje z gigantycznym gadżetem dla dorosłych!

2020-12-04 17:40 vip
Nie uwierzycie, co zrobił gwiazdor M jak miłość. Roznerski pozuje z gigantycznym gadżetem dla dorosłych!
Autor: AKPA Nie uwierzycie, co zrobił gwiazdor "M jak miłość". Roznerski pozuje z gigantycznym gadżetem dla dorosłych!

Niewiarygodne! Do sieci właśnie trafiło zdjęcie gwiazdora "M jak miłość". Mikołaj Roznerski pochwalił się najnowszym nabytkiem. Gigantyczny gadżet dla dorosłych daje mu dużo radości. Zdecydował, że zapozuje z nim do zdjęcia na Instagramie. Musicie to zobaczyć!

Mikołaj Roznerski to gwiazdor "M jak miłość", którego pokochali widzowie kultowej rpodukcji TVP. Aktor ma też na swoim koncie udział w wielu znanych filmach. Wystąpił w filmie "Fighter", "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech" czy "Narzeczony na niby". Roznerski nie spoczął na laurach i wciąż jest aktywny w polskim show biznesie. Aktor nie tylko występuje na ekranie. Znalazł też inny sposób na zaskarbienie sobie sympatii fanów. Mikołaj Roznerski jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego konto obserwuje 566 tys. osób! To ogromny wynik, z którego śmiało korzysta. Na przykład podczas współprac z różnorodnymi markami. Tego się nie spodziewacie!

ZOBACZ: Takim autem jeździ Mikołaj Roznerski. Ten gigant dojedzie wszędzie

Gwiazdor "M jak miłość" pozuje z gigantycznym gadżetem dla dorosłych!

Mikołaj Roznerski pokazał kolejne zdjęcie na Instagramie. Tym razem gwiazdor "M jak miłość" zapozował z gigantycznym gadżetem dla dorosłych! Nie uwierzycie, co pokazał na zdjęciu. Naprawdę to zrobił! W dłoniach trzyma wielką zabawkę w zielonym kolorze: TAK, jestem dużym chłopcem!!! Myślę, że każdy facet trochę jest - napisał Roznerski pod zdjęciem. Zaznaczył też, że zabawka tylko dla dorosłych wprawia go w świetny nastrój: Świetna zabawa – odstresowująca, relaksująca, wyciszająca i człowiek się cierpliwości uczy - czytamy. Jak myślicie, co spowodowało, że gwiazdor "M jak miłość" jest cierpliwy i wyluzowany?

SPRAWDŹ: Gwiazda "M jak miłość" żegna się z serialem TVP! Ma już nową pracę u konkurencji

Nie uwierzycie, co zrobił Mikołaj Roznerski

Aktor ułożył ogromny zestaw klocków LEGO! Specjaliści od słynnej marki klocków stworzyli zestaw tylko dla dorosłych. Miałem okazję składać LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37. Ponad tydzień, bo ten model składa się prawie z 4 tysięcy klocków! Jest MEGA realistyczny– w silniku są tłoki, działa układ kierowniczy, są osie, jest manetka zmiany biegów. Naprawdę robi wrażenie. (...) W serii klocków tylko dla dorosłych LEGO są też zestawy dla miłośników sztuki, architektury, podróży - polecał Roznerski. Uwierzylibyście, że taki zestaw może przynieść tyle zabawy słynnemu aktorowi?

Najnowsze